Desková RPG hra z Honorverse - A Routine Custom Inspection

10-11-15

Finalsworproductions vydali deskovou hru z prostředí honorverse - A Routine Custom Inspection: An Honorverse RPG Adventure. Je založena na systému D6 epic (háže se kostkou) a hru lze koupit jako PDF ke stažení za 6 dolarů na Drivethrurpg.com nebo na jejich obchodu - genrestoreconnections.com, tam to bude asi knížka za 12 dolarů, platit lze jen přes paypal, dopravné si ještě přiúčtují.

Jejich web je vlastně jen odkazovač na jejich forum a facebook. S přihlašováním do fora opatrně, zkusila jsem to přes svůj mail na centrum.cz a zablokovali mi přístup, paranoici :)

Deskové hry nehraju, tak jsem trochu pátrala, a je to systém s Game mastrem, který hraje za prostředí, a hráči hází kostkou proti němu. Mělo by to být pro 6-8 hráčů. Postavy mají klasicky atributy a skily. Sešit obsahuje jejich seznam, příběh a stručná pravidla. Je to úvodní, prý jednoduchá hra, a budou další pokračování. Příběhy jsou odsouhlasené s D.Weberem.

A ještě nesouvisející poznámka:
Finalswordproductions se už před nějakou dobou oddělili od Astragames a vlastní práva i na Saganami simulator a prodávají ho ve svém obchodě i jako pdf na drivethru.
Pokud byste chtěli po všech těch letech koupit Saganami simulator, tak to vypadá, že by stačilo koupit si tu sadu herních pomůcek za $25 na storegenre a zbytek jako pdfka na drivethrurpg. Asi by se tím moc neušetřilo peněz, spíš nervů, protože by to spadlo to pod ten celní limit. Pokud máte zájem o tohle, radši si to ověřte, třeba na jejich facebooku (ten já nepoužívám), zkusila jsem jim kdysi napsat mail, ale neodpověděli, asi fakt mají alergii na centrum.cz :).


Komentáře

Žádné komentáře

Autor neumožnil přidávat komentáře