Trošku obrázků v tom suchu

09-10-15 (4)


Tak se konečně něco málo děje. Vyšla 2 knížka od Timothy Zahna Call to Arms. Ještě jsem nečetla, a možná ani nebudu, já ty prequely moc nemusím. Ale David Mattingly udělal pěkný artwork k obálce, tak se pokochejte :)

V galerii jsem přidala artworky od Dana Aprey, který asi dělal modely pro ten film, co asi nebude, tak kukněte jak to mohlo vypadat. Ten 2. artwork se dokonce objevil na instagramu Tales of Honor. Protože web komiksu je nějaký nedostupný, pro jistotu jsem sklidila kdejaké artworky z jejich facebooku (co kdyby to taky zabalili) a šoupla je do galerie tales fb a pak jsou tu nějaké náčrty od Lindy Sejic, která dělá tu druhou řadu komiksů.

Tak to je asi tak všechno a já zase zalézám do pelíšku, když ten David nic nepíše ...

Ovšem 20. října z něho zas vylezu, protože si koupím Rebel galaxy a budu vraždit a looupit a vůbec si frustraci z nedostatku Honor vybíjet na celém vesmíru ... určitě koukněte aspoň na ten trajler :)


Komentáře

#1 Anonym v 17.10.2015 21:12
tady jsou modely lodí pro hru Tales of Honor (ta už taky nefunguje)
http://www.justinmayle.com/tales-of-honor/
#2 mrHomn v 04.11.2015 11:57
To nejsou moc dobré zprávy :( Film se tím odsouvá kdo ví kam a tím asi končí i aktivity s tím spojené (tj. komiksy, hra na tablety snad vyšla).
Jinak Rebel Galaxy je fajn ;)
#2.1 SuE v 04.11.2015 18:44
tak komiksy stále vycházejí (to asi zůstalo jako projekt 2cows - už je tuším 3. díl bred to kill), jen ten facebook a web jsou mrtvé

brzo bude honorcon , tak uvidíme,
finalswordproductions by tam snad měli představit desktop hru z honorverse, třeb konečně hra, co nezajde :)
#2.1.1 SuE v 04.11.2015 19:01
aha, tak honorcon už byl a žádné zprávy, co tam David Weber řekl, a o čem, nikde zatím nejsou, chjo

ani o té hře nic :(

Autor neumožnil přidávat komentáře