Evergreen studio asi zbankrotuje

16-09-15 (2)

napsal David Weber svým fanouškům, a tím je osud připravovaného filmu nejistý. David by chtěl svá autorská práva zpět a předpokládá, že se mu to podaří. Pak by projekt převzala jiná společnost, prý už ho některé kontaktovaly.
V debatě na Baen foru někdo upozorňoval, že s tím návratem práv to nemusí být tak jednoduché, protože konkurzní správci po tom chňapnou a budou se snažit z toho vytřískat co nejvíc.

Co se stane s Tales of Honor není jisté, protože tam jde i o autorská práva Evergreenu. Zatím je stále inzerován preview 2. sešitu druhé serie Bred to kill, ale facebook komiksu je už nějakou dobu hodně potichu ve srovnání s tím gejzírem obrázků a příspěvků na jaře.

Ohledně knížek: V říjnu vyjde druhý díl prequelu k HH "Call to arms" od Timothy Zahna. Ve foru jsou už snippety.


Komentáře

#1 Michal Vlas v 20/09/2015 10.57 (Odpověď)
To by bylo nemilé, kdyby se muselo odklád natáčení filmu. Jen doufám že se to nějak viřeší. Můžem jenom držet palce. Byla by to škoda, kdyby film nevznikl, protože v něm vidím potenciál, a kdo ví třeba by z toho vznikl i seriál
#1.1 SuE v 20/09/2015 19.30 (Odpověď)
televizní seriál byl ve hře už předtím (asi kvůli ceně), a teď Weber vyloženě zmínil, že společnost, která se mu nabídla, je nějaká televize

Přidat komentář

Slova mezi hvězdičkami budou tučná (*tučně*), podtržení podobně pomocí podtržítek _podtržené_.
E-mailové adresy nebudou zobrazovány, budou použity pouze pro oznámení elektronickou poštou.