Evergreen studio asi zbankrotuje

16-09-15 (2)
napsal David Weber svým fanouškům, a tím je osud připravovaného filmu nejistý. David by chtěl svá autorská práva zpět a předpokládá, že se mu to podaří. Pak by projekt převzala jiná společnost, prý už ho některé kontaktovaly.
V debatě na Baen foru někdo upozorňoval, že s tím návratem práv to nemusí být tak jednoduché, protože konkurzní správci po tom chňapnou a budou se snažit z toho vytřískat co nejvíc.

Co se stane s Tales of Honor není jisté, protože tam jde i o autorská práva Evergreenu. Zatím je stále inzerován preview 2. sešitu druhé serie Bred to kill, ale facebook komiksu je už nějakou dobu hodně potichu ve srovnání s tím gejzírem obrázků a příspěvků na jaře.

Ohledně knížek: V říjnu vyjde druhý díl prequelu k HH "Call to arms" od Timothy Zahna. Ve foru jsou už snippety.


Komentáře

#1 Michal Vlas v 20.09.2015 10:57
To by bylo nemilé, kdyby se muselo odklád natáčení filmu. Jen doufám že se to nějak viřeší. Můžem jenom držet palce. Byla by to škoda, kdyby film nevznikl, protože v něm vidím potenciál, a kdo ví třeba by z toho vznikl i seriál
#1.1 SuE v 20.09.2015 19:30
televizní seriál byl ve hře už předtím (asi kvůli ceně), a teď Weber vyloženě zmínil, že společnost, která se mu nabídla, je nějaká televize

Autor neumožnil přidávat komentáře