Beginnings

23-04-13
6. sbírka povídek z Honorverse

Sbírka povídek o začátcích. Vyjde v červenci 2013. Zatím se dá koupit jako ARC na baen.com

By The Book (Charles E. Gannon)
příběh z dávných dnů diaspory popisuje jak se malá opoziční skupina rozhodla zlikvidovat ekonomiku zelených zpátečníků, kteří tenkrát vládli na Zemi, což skutečně vedlo k Economic Winter of 252 PD a umožnilo lidstvu nastartovat nový rozvoj a cesty do vesmíru.

A Call To Arms (Timothy Zahn )
Odehrává se v rané době Mantichorského království a poručík Travis Uriah Long se musí porvat s protekcí a nespravedlností v mantichorském námořnictvu právě když se mocný nepřítel snaží dobýt Mantichorskou soustavu. Long bude hlavní protagonosta v plánované trilogii Timothy Zahna, která se bude odehrávat zhruba v době objevu křižovatky červích děr.

Beauty and the Beast (David Weber)
Příběh popisuje příjezd poručíka Alfreda Harringtona na Beowulf a jeho první setkání s krásnou mladou ženou jménem Allison Chou...

The Best Laid Plans (David Weber)
Pubertální kolonistka a aspirantka na námořního důstojníka Honor Harringtonová a stromový kocour Laughs Brightly mají oba své vlastní plány na budoucnost ale když se jejich cesty zkříží ve Sphinxském pralese, kde číhají nebezpeční dravci, brzy zjistí, že ani ty nejlepší plány neznamenají nic ve srovnání se spojením dvou duší.

Obligated Service (Joelle Presby)
Claire Bedlam Lecroix, jedna z prvních žen sloužících jako kandidát na důstojníka v Graysonském námořnictvu čelí mnoha výzvám při sužbě v uniformě, kde téměř kompletně dominují muži.


Komentáře

Žádné komentáře

Autor neumožnil přidávat komentáře