Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
23.11.2019, 02:32:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  Mission of Honor
« předchozí další »
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 39 Tisk
Autor Téma: Mission of Honor  (Přečteno 144128 krát)
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 15.02.2010, 11:55:47 »

No komando stromových koček na Mese by nebylo zrovna nejnenápadnější. Skoro bych řekl, že nic nápadnějšího asi nebude. Ale při představě, jak si takový komando propracovává cestu k vedení Souručenectví, (krvavou a posetou těly, kusy těl, krví a jinými tělesnými tekutinami), joj to jednomu skoro zaplesá srdíčko.
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 15.02.2010, 11:58:22 »

Muphrid: Kolonizace je téměř jistá, protože teď už mají kočky přímou zkušenost s kinetickými útoky. Zbývá pouze rozhodnout, kdo, kolik a kam. A to bude paseka, až kočky doopravdy vtrhnou do společnosti, která je do té doby měla pouze za domací mazlíčky. JOJ, JOJ!!! Už se těším!!!
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 15.02.2010, 12:21:11 »

Ale osobně v hlavě mám myšlenku poslat na Mesu komando stromových koček Úsměv

Ty by toho zrovna na Mese moc nezvládly... Ledaže by se jim náhodou podařilo narazit rovnou na Detwelliery.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
Mirra
Sr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 15.02.2010, 15:06:47 »

Mno, buďto by se předem zjistila poloha nějakého centra MA, případně by se s kočkama poslali i mariňáci, pochytali vedení Mesý/Manpoweru a pak by si zahráli na hodnýho a zlýho poldu (není třeba dodávat, kdo by byly kočky Úsměv).

Ad Fillareta: Vzhledem k tomu, jak je v poslední době ooblíbení Sidemorský scénář obrany, předpokládám, že se přistoupí k němu. V hyperprostoru asi schovají Havenské lodě, aby Solíci nepojali podezření. Když se pak Havenská flotila objeví, buďto se rovnou vzdá, ale možná, že se obrátí a zkusí probojovat si cestu ven přes Haveňany. Pokud se vzdá bez jediného výstřelu, tak to asi bude čára přes rozpočet MA taky. Jedna věc je rozstřílet 2.5 mio lidí a druhá je je jen zajmout.

Osobně jsem teď přemýšlel nad tím, jak Alžběta a Pritchartová zdůvodní svou novou alianci...
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 15.02.2010, 19:01:58 »

Osobně jsem teď přemýšlel nad tím, jak Alžběta a Pritchartová zdůvodní svou novou alianci...

Něco mi říká, že tohle jednání na Havenu už proběhlo a Pritchartová měla k oné cestě svolení. Jinak by to byla její politická sebevražda.

edit.: a samozřejmě by tím zabila ústavu, kterou chtěla za každou cenu bránit.
Zaznamenáno

MajorBubla
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 15.02.2010, 19:16:38 »

Něco mi říká, že tohle jednání na Havenu už proběhlo a Pritchartová měla k oné cestě svolení. Jinak by to byla její politická sebevražda.

edit.: a samozřejmě by tím zabila ústavu, kterou chtěla za každou cenu bránit.

se me zda ,ze je o tom zmineno v poslednichodstvcich40 kapitolyale bohuzel je to jen nastineno:/, mohl tam dat jak to obhajovala u senatu
Zaznamenáno
TomArt
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 15.02.2010, 22:34:48 »

Zdravím, právě sem dočet prvních sedm kapitol, co jsou volně stažitelný a rád bych přítomné matadory poprosil, zadali je možné aby mi někdo poslal eARC, nemůžu nakupovat v zahraničí Smutek. Pokud mi dotyčný poskytne i údaje rád přidám odměnu řekněme cca 150 CZK. Nečekal sem že mi to v originále půjde tak dobře a rád bych se taky zapojil do diskuze. Přece jenom z wikie vyplývá (bez znalostí), že Cradallová dostala zdatně na p*del jen od BC+ CLAC bez SD tak nevidim důvod proč by cca 60 SD(P)+ nějaký CLAC  (SEM) s přehledem nevyřídilo 300 SD Filarety. To vše bez nutného přispění Havenu.
Zaznamenáno
Mirra
Sr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 15.02.2010, 22:36:50 »

Druhá věc je zase, jak moc by byla ochatna jít do politické sebevraždy tváří v tvář hrozbě MA. Něco jako sebeobětování v zájmu státu. Navíc, pokud by o tom proběhla na Havenu (a i pak v SEM) politické diskuze, není způsob, jak zabránit, aby se info o MA dostalo na veřejnost... Pak je tu totiž otázka, jestli je pro nové spojence ta informace lepší skrytá, než veřejná...I když na tuhle otázku nemam nějakou vyhraněnou odpověd, vlepit Dettweilerovi políček informací o MA a jejich plánech pustěných na veřejnost zní lákavě...
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 15.02.2010, 22:42:02 »

Druhá věc je zase, jak moc by byla ochatna jít do politické sebevraždy tváří v tvář hrozbě MA. Něco jako sebeobětování v zájmu státu. Navíc, pokud by o tom proběhla na Havenu (a i pak v SEM) politické diskuze, není způsob, jak zabránit, aby se info o MA dostalo na veřejnost... Pak je tu totiž otázka, jestli je pro nové spojence ta informace lepší skrytá, než veřejná...I když na tuhle otázku nemam nějakou vyhraněnou odpověd, vlepit Dettweilerovi políček informací o MA a jejich plánech pustěných na veřejnost zní lákavě...

Jenže ani ona o skutečných mesanských plánech v podstatě vůbec nic neví. Ani nikdo jiný v SEM nebo Havenu. Ani ten alfa-mesanský fyzik. Vědí jen, že Mesa tahala za nitky, aby živili válku mezi SKM a Havenem a vyprovokovali krizi se Solíky. Zbytek jsou nepodložené spekulace.
Zaznamenáno

Mirra
Sr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 15.02.2010, 23:02:56 »

Upřímně řečeno, přesně nevíme, jak moc toho o plánech MA Cachat se Zilwickým vyzvěděli, ale minimálně něco ohledně SL určitě:
Citace
"If McBryde was right, there isn't going to be much of a Solarian League very much longer," Pritchart replied grimly.
Nejsem si jistý, jestli McBryde prozradil i plán MA na "genetické povznesení" lidské rasy, ale prozradil, že jde o staletý plán. Pochybuji, že by někdo z výzvědných služeb myslel, že se staletí připravovali v tajnosti jen na rozklad SL. Pokud by se vzal za základ jen fakt že MA chce rozbít SL a vyjít na světlo, určitě si spousta lidí v rozvědce domyslí, že jim musí jít o víc...
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 16.02.2010, 08:34:43 »

Jenže domyslet si a vědět jsou dvě zcela rozdílné věci. Takže něco asi na povrch vyplave a vypadá to, že dost brzy.
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 16.02.2010, 08:36:41 »

Hele jen mě tak napadlo. Když už pro kočky vyrábějí skinsuity, budou pro ně dělat i motorické a nemotorické bitevní pancíře? To bych chtěl opravdu vidět! Kočka jako námořní pěšák v bitevním motorickém pancíři!!!
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 16.02.2010, 09:08:24 »

Hele jen mě tak napadlo. Když už pro kočky vyrábějí skinsuity, budou pro ně dělat i motorické a nemotorické bitevní pancíře? To bych chtěl opravdu vidět! Kočka jako námořní pěšák v bitevním motorickém pancíři!!!

Tohle už se tu probíralo.
Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 16.02.2010, 12:33:20 »

To je možné. Mě se prostě líbí ta představa.
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 17.02.2010, 18:43:22 »

Na webu DW se objevil názor, že původně měla být MoH podstatně delší, a že v ní měla být Shannon adopotována. DW ji prý pak rozdělil, a pokračování by mělo vyjít snad už příští rok, (jo, jo, jo!!!). Jsem opravdu zvědavý, zda tomu tak, je, protože podle původních zpráv měla MoH mít okolo osmi set stran, zatímco ve skutečnosti jich má něco okolo pěti set, (aspoň mě to tak ukazuje). Proto si myslím, že to je možné. Nevíte někdo něco víc?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 39 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!