Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
14.11.2019, 10:00:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Pokec
| | |-+  Náhodné myšlenky a události dne
« předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6 Tisk
Autor Téma: Náhodné myšlenky a události dne  (Přečteno 39831 krát)
RicoTheCat
Full Member

HMS Phantom Engineering

Zobrazit profil WWW
« kdy: 06.05.2008, 10:54:03 »

Tak po SGA-Project foru , SGTG a po Stargate Galaxy je tohle témo i ZDE:

Absolutní offtopic o všem možném Úsměv
Zaznamenáno

Richard Black: Hledám toho vola který upustil montážní klíč na napěťovou sběrnici Phantomu. Značka: Živýho, zabiju si ho sám.
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 06.05.2008, 11:37:02 »

nechce se mi pracovat ... nějaké návrhy na maskování?  Škleb
Zaznamenáno
TomArt
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06.05.2008, 12:00:45 »

Myslim že by stačilo u sebe mít např. silný fix se zakulaceným víčkem a napsat na něj Ghost Rider Missile Made by RMN a zkusit jesli tahle kapesní verze dokáže zmást optické senzory okolí. Mrknutí
Zaznamenáno
twombly
Full Member

NCOIC, HMS Iwo Jima (LTH-06)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 06.05.2008, 12:52:14 »

Já bych to vyřešil bojovym pancířem M21 kterej bych postavil někam do rohu, spustil aktivní kamufláž a dělal bych že tam nejsem  Škleb
Zaznamenáno

RicoTheCat
Full Member

HMS Phantom Engineering

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 06.05.2008, 13:11:00 »

Já bych postavil proti dveřím Stromovou kočku..... (ideálně v bojovém pancíři Úsměv )

BTW: co ho rozpracovat něják pořádně Co??? , vymyslíme nakreslíme, pošleme Weberovi a možná se s ním setkáme Smích
Zaznamenáno

Richard Black: Hledám toho vola který upustil montážní klíč na napěťovou sběrnici Phantomu. Značka: Živýho, zabiju si ho sám.
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06.05.2008, 13:42:54 »

Já bych postavil proti dveřím Stromovou kočku..... (ideálně v bojovém pancíři Úsměv )

BTW: co ho rozpracovat něják pořádně Co??? , vymyslíme nakreslíme, pošleme Weberovi a možná se s ním setkáme Smích

No tak jako základ by se určitě dal použít už existující kosmický oblek pro stromové kočky. V tuhle dobu už nejspíš bude existovat jejich cca třetí generace, takže by bylo na čem stavět. Trochu to oplácat, přidat pár zbraní a vida ho, bojový pancíř je tu Mrknutí. V každém případě se po AAC dočkámě většího prolnutí světa lidí a koček, takže takový návrh určitě stojí za uvážení Mrknutí.
Rozhodně nejsem zdatný v kreslení (teda bez pravítka a kružítka - nebo bez CADu Smích), takže to by musel udělat někdo jiný...
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
RicoTheCat
Full Member

HMS Phantom Engineering

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 06.05.2008, 13:44:23 »

koukám máme stejnej kreslící problém Smích bez pravítka nebo softu jsem nepoužitelnej Smích
Zaznamenáno

Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06.05.2008, 13:52:29 »

něco mi říká, že nás takových bude jenom přibývat...
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
twombly
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 06.05.2008, 14:43:56 »

A nechtěl by mi tu nějakej grafik vykouzlit 3D model bojovýho pancíře pro normální lidi?  Škleb
Zaznamenáno

Marika Magde
Jr. Member
**

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10.05.2008, 13:34:59 »

možná bychom aji vykouzlili, když bude volnej čas Úsměv... když mi hodíte v červnu podklady, tak si s tím můžu aji pohrát
Zaznamenáno

So say we all.
Geser
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15.07.2008, 15:04:56 »

Uff jsem zmatenej...

Jak má teda vypadat RMN uniforma ?
Všude jsem viděl onu slavnostní s převisem se zlatým lemem a knoflíky,ale teď koukám,že v poslední době se všude rozmáhá verze na zip v půlce...

Twombly mě na FF zmátl ještě víc,škoda že nebyl čas na důkladnější diskuzi,než při Johnakově přednášce  Smích  (za což se mu opět omlouvám...)
Zaznamenáno

nemám rád Erica Flinta...

,,Co na to řeknou dějiny pane?"
,,Pravda. No tak to Harringtonovou radši převelíme..."
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15.07.2008, 15:51:31 »

Geser - ja se u sve uniformy inspiroval primarne ceskymi obalkami, protoze to bylo takove jednak jednodussi a jednak mam za to, ze zadnej normalni dustojnik nenosi zlate lemy a knoflicky kazdej den do sluzby. Koneckoncu i soucasna namornictva maji vicero vzoru uniforem. Kdyz kouknes na kapitana namorni lodi, tak me vetsinou v kazdodenni sluzbe jen kosili a na krku frcku znacici hodnost. :-)
Zaznamenáno
Geser
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15.07.2008, 16:07:56 »

Ty s tím převisem jsou IMO slavnostní... Třeba přidat meč  Úsměv
Zaznamenáno

nemám rád Erica Flinta...

,,Co na to řeknou dějiny pane?"
,,Pravda. No tak to Harringtonovou radši převelíme..."
twombly
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 15.07.2008, 16:48:23 »

Ty co jsou na obrázcích z Jayne's jsou označeny jako Service Uniform, což je klasická služební uniforma, nikoliv slavnostní.

Samozřejmě že pracující mužstvo a možná i pracující oficíři v rámci mechaniků mají pracovní uniformy, ale nikde není popsáno jak ona pracovní uniforma vypadá. Je popsána jenom v případě havenu a dá se předpokládat že obvyklá pracovní uniforma důstojníka u mantichory bude stejná, čili se odhodí černé sako a nosí se pouze bílá blůza a kalhoty.

Dělená uniforma se zipem se používá u mužstva a poddůstojníků RMN a RMMC. Proklít do desátého kolena toho kdo to vymyslel  Škleb
Jinak oficiální látka pro uniformy má být 50% bavlna, 50% polyester. Já mám ze 100% polyesteru, zamezuje to muchlání.
« Poslední změna: 15.07.2008, 16:55:43 od twombly » Zaznamenáno

twombly
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 15.07.2008, 16:52:48 »

Pro připomenutí oficiální podoba uniforem zde:

Ad uniformy s knoflíkama na obálkách od mattinglyho - mattingly je mattingly  Smích

Johnak má hlavně jinou uniformu taky kvůli tomu že jí dělal v době kdy ještě nebyla dána uniformám v podstatě žádná oficiální grafická podoba.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 6 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!