Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
23.09.2019, 10:56:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5933 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Pokec
| | |-+  Zajímavosti, drby a klepy ze světů Davida Webera
« předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 13 Tisk
Autor Téma: Zajímavosti, drby a klepy ze světů Davida Webera  (Přečteno 82198 krát)
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 06.05.2008, 08:19:00 »

nee, včera jsem to zkoušela a spadla jim aplikace :-(

tak pls něco vymysli  Škleb
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06.05.2008, 08:40:44 »

nee, včera jsem to zkoušela a spadla jim aplikace :-(

tak pls něco vymysli  Škleb

Tak tomu fakt nerozumím, zkoušel jsem asi 8 různých nicků, včetně úplně nesmyslného a vypadá to, že jim to nějak nefunguje Smutek.
No tak teď jsem ze srandy zkusil ještě nesmyslnější nesmysl a prošlo to... Po zalogování jsem změnil mail na tvůj (na suewebik.net), takže by ti tam mělo přijít potvrzení. Login posílám na PM.
« Poslední změna: 06.05.2008, 08:46:39 od Muphrid » Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 06.05.2008, 09:30:08 »

díky, funguje  Škleb
už slídím
Zaznamenáno
RicoTheCat
Full Member

HMS Phantom Engineering

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 06.05.2008, 10:31:49 »

Slídič Smích , Tak koukej něco pěkného vyslídit Úsměv
Zaznamenáno

Richard Black: Hledám toho vola který upustil montážní klíč na napěťovou sběrnici Phantomu. Značka: Živýho, zabiju si ho sám.
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06.05.2008, 10:41:33 »

Ten clenek o sestinohe kocce se objevil i cesky na idnes

http://revue.idnes.cz/na-floride-se-narodilo-kote-s-sesti-nohama-fgg-/kuriozity.asp?c=A080425_164829_kuriozity_stu

Co se na nej kolektivne slozit a koupit si ho, jeste nez mu ti barbari ty packy uriznou??? :-)
Zaznamenáno
RicoTheCat
Full Member

HMS Phantom Engineering

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 06.05.2008, 10:43:09 »

na FF přines kasičku s  nápisem " Na adopci Stromové kočky"   Škleb Škleb
Zaznamenáno

Richard Black: Hledám toho vola který upustil montážní klíč na napěťovou sběrnici Phantomu. Značka: Živýho, zabiju si ho sám.
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06.05.2008, 10:45:01 »

Vyborny napad!

BTW: Koukam, zes byl povysen na hlavniho inzenyra HMS Phantom. Gratuluji. :-)
Zaznamenáno
RicoTheCat
Full Member

HMS Phantom Engineering

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 06.05.2008, 10:47:37 »

Nikoliv Úsměv nejsem Inženýr ale pouze osádka dané sekce Úsměv jsem pořád Technik Gravitiky (chováním něco mezi Harknessem a Harringtonovou Smích )

BTW: ty by sis moh nastavit "HMS Phantom Command"
« Poslední změna: 06.05.2008, 10:50:42 od Land » Zaznamenáno

Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06.05.2008, 13:50:20 »

Skvělý úlovek! Tohle mi uniklo Úsměv.

A jste si jistí, že ji bude chtít prodat? Ovšem mít svého praprapra...praNimitze by fakt stálo za to Škleb.
Btw.: kdo připravoval program na FF? Kdyby program o Honorverse byl aspoň o víkendu, tak bych se určitě přijel podívat...
Zaznamenáno

Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06.05.2008, 18:23:09 »

Skvělý úlovek! Tohle mi uniklo Úsměv.

A jste si jistí, že ji bude chtít prodat? Ovšem mít svého praprapra...praNimitze by fakt stálo za to Škleb.
Btw.: kdo připravoval program na FF? Kdyby program o Honorverse byl aspoň o víkendu, tak bych se určitě přijel podívat...

Program na FF dela Vaclav Pravda. Program linie Klasicon dela Ertai a program podlinie HH delam ja (celych sest prednasek). Bohuzel rozmisteni linii se planuje mesice dopredu a na to jsem moc malej pan, abych to ovlivnil.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07.05.2008, 08:13:39 »

Program na FF dela Vaclav Pravda. Program linie Klasicon dela Ertai a program podlinie HH delam ja (celych sest prednasek). Bohuzel rozmisteni linii se planuje mesice dopredu a na to jsem moc malej pan, abych to ovlivnil.

Ach jo, to je fakt škoda... No snad po vydání dalších knih priorita HH vzroste a dostane se do primetimu (víkendu) Mrknutí.
Zaznamenáno

Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07.05.2008, 09:07:12 »

No, jak se to vezme. Ono se pocita s tim, ze na FF si lidi berou volno, takze dobrej program je porad. :-)

Pokud se nekdy rozhoupou k natoceni HH filmu/serialu, tak dulezitost i zajem nepochybne vzroste. Lidi jsou liny cist...
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07.05.2008, 09:25:07 »

No, jak se to vezme. Ono se pocita s tim, ze na FF si lidi berou volno, takze dobrej program je porad. :-)

No jasně - a mladší mají prázdniny.

Pokud se nekdy rozhoupou k natoceni HH filmu/serialu, tak dulezitost i zajem nepochybne vzroste. Lidi jsou liny cist...

Heh, tak to je sice smutné, ovšem o nic méně pravdivější... I proto jsou asi knihy tak drahé... Pláč
Sám nevím jestli se na případný film/seriál těšit nebo ne - je to dost podobné pocitům před premiérami LOTRa Úsměv.
Zaznamenáno

Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07.05.2008, 09:45:06 »

njn. LOTRa jsem barbarsky necetl. Me odradil Hobit, dostal jsem se do pulky a nejak me to nebavilo. Vim, ze LOTR neni Hobit, ale hold prvni dojem se prekonava tezko. :-)
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07.05.2008, 10:10:24 »

njn. LOTRa jsem barbarsky necetl. Me odradil Hobit, dostal jsem se do pulky a nejak me to nebavilo. Vim, ze LOTR neni Hobit, ale hold prvni dojem se prekonava tezko. :-)

Smích no vidíš, cca za rok uvidíš Hobita na plátně Mrknutí. Budou to dva filmy - první bude samotný Hobit a druhý má být jakýmsi mezikrokem mezi ním a LOTRem.

Když už jsme se ale dostali k zfilmování Honor, nevíte někdo jak se v téhle věci pokračuje? Poslední info mám, že to šlo víceméně k ledu.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 13 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!