Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
19.09.2019, 08:40:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5933 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Cony a setkání fanoušků sci-fi (Moderátor: Johnak)
| | |-+  Festival Fantazie 2008
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Festival Fantazie 2008  (Přečteno 7909 krát)
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« kdy: 13.04.2008, 14:17:02 »

V ramci letniho Festivalu Fantazie (27.6. - 6.7. 2008) se bude konat Klasicon, jehoz soucasti bude i Honor Harringtonova a David Weber. Zatim to vypada na tyto prednasky:

Honorverse: Lidová Republika Haven
Johnak

Honorverse: Významné bitvy mantichorsko-havenské války 2
Johnak

Off Armageddon Reef – Nová kniha D. Webera
Johnak

Honorverse: Mariňáci ve světě Honor Harrintonové
Twombly

Empire of Man – Úvod do knižní série
Caba

Honorverse: Souboje ve světě Honor Harringtonové
Tess

Doufam, ze vas prijede co nejvic.
Zaznamenáno
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13.04.2008, 14:19:11 »

Tohle jsou prozatimni anotace. Zatim nepili od organizatora Klasiconu potvrzeny, ale pokud nepresahnou povolenou delku, tak by se jiz menit nemely.

Honorverse: Lidová Republika Haven

Nepřátelský mezihvězdný stát z vesmíru Honor Harringtonové. Jaká je historie tohoto revolucemi zmítaného národa? Za jakých okolností se k moci dostal Rob. S. Pierre a nastolil hrůzovládu Státní bezpečnosti? Jaký dopad měly čistky důstojnického sboru na bojeschopnost Lidového loďstva? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v této přednášce.

Honorverse: Významné bitvy mantichorsko-havenské války 2

„V galaxii je místo pro všechny. Ale proč ji nedobýt celou jen pro sebe?“ Další série významných bitev ze světa Honor Harringtonové, tentokrát zaměřená na operaci Pryskyřník – závěrečnou ofenzívu Mantichorské aliance proti Lidové Republice Haven.

Off Armageddon Reef – Nová kniha D. Webera

Země byla zničena. Civilizace zanikla. Poslední hrstka uprchlíků je nucena žít na úrovni středověku na vzdálené planetě pod nadvládou represivní církve. Technologie, znalosti, věda, to vše je považováno za kacířství a nemilosrdně potlačováno. A jedním z takových kacířů je android, jehož úkolem je zavést znovu technologii a vrátit lidstvu svobodu.

Honorverse: Mariňáci ve světě Honor Harrintonové

Jsou rychlí, oddaní, hrdí a nemilosrdní. Námořní pěchota je nezbytnou součástí ozbrojených sil většiny mezihvězdných státu. Žádná pozemní akce se bez nich neobejde. Jejich bojovým pancířům, pulzerům a plazmovým puškám neodolá žádný nepřítel.

Empire of Man – Úvod do knižní série

Dovést rozmazleného prince bezpečně na druhý konec planety je těžký úkol i pro elitní Císařský pluk. Tato přednáška se bude zabývat sérií Empire of Man od autorů Johna Ringa a Davida Webera. Pokud je neznáte, pak je to skvělý způsob, jak se s jejich dílem seznámit. Jestli máte zájem o zajímavou četbu nabitou akcí i humorem, pak se určitě přijďte podívat.

Honorverse: Souboje ve světě Honor Harringtonové

Dominance a signál - dva klíčové pojmy graysonské šermířské školy. Co to ale je doopravdy? A funguje to v reálném světě? A proč nemohl mistr šermu porazit začátečníka v boji na život a na smrt?
Zaznamenáno
Caba
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30.06.2008, 01:03:37 »

Tak, ačkoliv jste si mysleli, že jsme mrtví... není tomu tak!!!
Naopak naši soupeři na Festivalu fantasie mají problémy s přežitím... sice jen v Battlefieldu 2, ale člověk v reálu většinou nemá po ruce vrtulník K-50, nebo T-80.
Zde je malé foto našeho týmu z lodi HMS Phantom:

...ovšem Johnak se nějak špatně vyspal a byl trochu nevrlý...

Twombly byl - samozřejmě v sebeobraně - nucen jej... eeeeh... zpacifikovat. Já a Fox, jsme mohli jenom přihlížet... Twomblymu zjevně naskočila bojová rutina a jal se pohotově likvidovat svědky...

Naštěstí zahlédl F2000, mizející za rohem a místo masakru se šel kochat... mě však tento jeho bojový reflex přiměl k zamyšlení nakolik byla Janackova sebevražda jeho vlastním nápadem... přeci jenom, snižování stavů se nesetkalo se všeobecným nadšením na straně bačkorářů... nu, pokud mě nějaký vzteklý jarhead nesejme tak se snad ještě ozvu... možná taky někdo jiný... teď jdu na tousty, takže se bodněte.
Zaznamenáno
twombly
Full Member

NCOIC, HMS Iwo Jima (LTH-06)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 05.07.2008, 21:09:35 »

Kdyby vás to zajímalo, tak tady máte stormtrůpří taneček co byl v mezipauze u Cosplaye  Škleb
http://www.youtube.com/watch?v=t9Qy9Rg-Btg
http://www.youtube.com/watch?v=xYNl3dTtWsI
Zaznamenáno

major
Newbie
*

John Mattock

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 06.07.2008, 16:32:28 »

Zdravím! Jsem rád, že jsem vás na FFku potkal, musím pochválit Johnakův a Twomblyho kostým, které jsou opravdu úžasné! Oba dva jste Království Mantichora reprezentovali výborně.

Škoda jen, že jsem kvůli svým imperiálním povinnostem nestihl většinu přednášek o HH. Doufám, že budou opět na Koprconu  Úsměv

Chci taky poděkovat za video "Tančících stormtrooperů"  Smích
« Poslední změna: 06.07.2008, 16:37:42 od major » Zaznamenáno

God save the Queen!
Fox
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15.07.2008, 10:09:16 »

Tak kdo ma zajem tady je par fotek z FF 2008, ale vydrzi tam maximalne 14 dni. Škleb
http://www.iskladka.cz/download.php?file=1216109184_ff2008.zip
Zaznamenáno
twombly
Full Member

NCOIC, HMS Iwo Jima (LTH-06)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 26.07.2008, 10:57:42 »

Co jsem všemožně vyhrabal tak jsem našel pár fotek našich tragických ksichtů, tak to sem házim  Smích

Zaznamenáno

Fox
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27.07.2008, 10:21:25 »

Ovzvlaste posledni fotka je super, Major mne dobre ochranil pred zvecnenim Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!