Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
20.08.2022, 00:40:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5950 příspěvků v 158 témat od 127 uživatelů
Nejnovější uživatel: jakop
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  Re: Překlad o Mantichorské pěchotě
« předchozí další »
Stran: 1 [2] Tisk
Autor Téma: Re: Překlad o Mantichorské pěchotě  (Přečteno 14412 krát)
twombly
Full Member

NCOIC, HMS Iwo Jima (LTH-06)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 15.02.2008, 15:18:51 »

Překlad dokončen, posílám ho Sue, teď je jen na ní za jak dlouho ho uvidíme  Úsměv
Zaznamenáno

SuE
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15.02.2008, 21:32:05 »

njn, tak abyste neřekli, že to flákám, je to tady:
http://harrington.suewebik.net/svet/manti-pechota-hodnosti.shtml   Škleb
a díky kluci za překlad
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16.02.2008, 09:18:53 »

njn, tak abyste neřekli, že to flákám, je to tady:
http://harrington.suewebik.net/svet/manti-pechota-hodnosti.shtml   Škleb
a díky kluci za překlad

Díky Twombly a SuE! Jste zlatíčka!!! Škleb
A ten článek je výborný!
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
twombly
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 18.02.2008, 14:01:12 »

Gracias  Úsměv
Zaznamenáno

twombly
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 19.03.2008, 15:47:30 »

Když už mám v plánu dávat dohromady tu uniformu, tak mě napadlo že by se hodila i zbraň.
Tak jsem provedl takové menší srovnání zbraní RMMC z honorverse s několika kandidáty pro funkci pulzerů ze současnosti. Vložil jsem to do obrázku:

FN Five-Seven jsem hodil jako kandidáta na funkci pulzeru M9, jelikož by to odpovídalo tomu, že pulzní karabina M19 vychází na sto procent ze zbraně FN 2000. Plus by její funkci odpovídala i tloušťka rukojeti, díky tomu že pulzery mají mít třířadé zásobníky a Five-Seven má zásobník na 20 ran, což se na tloušťce rukojeti projeví. Dále by odpovídal high-tech design i logo výrobce na rukojeti, které můžeme vidět i na pulzerech (v tomto případě je to logo RMN) a také picantini rail pod hlavní.

Zajímaly by mě názory vás ostatních, jestli s těmito kandidáty souhlasíte či na funkce pulzerů-pistolí máte ještě jiné kandidáty, kteří by se jim podobali.
Zaznamenáno

TomArt
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21.03.2008, 18:09:34 »

Co se týká karabiny, ta je perfektní, co se týká pulzerů M9/M7, myslim, že je důležitý sklon rukojeti a tomu víc odpovídají Colt.22 nebo Ruger viz obrázky. U obou by bylo nutný ještě doladit vzhled lišty, ale na youtube je pěkný návod jak z obyčejný stříkací pistole udělat zbraň z hry Gears of War tak se můžeš nechat inspirovat. Mrknutí  
Zaznamenáno
twombly
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 21.03.2008, 21:13:14 »

Když jsem vzal v úvahu i to, že na onu pistoli budu muset sehnat i pouzdro, tak jsem usoudil že nejspíš pořídím Five-Seven a pro ní stehenní holster Safariland 6004, který nejlíp odpovídá představě otevřeného stehenního pouzdra co jsem viděl na kresbách.
Jedna věc je vybrat vzhled, druhá věc je aby ona zbraň byla sehnatelná a třetí aby pro ní bylo dostupné odpovídající pouzdro, takže Five-Seven mi zatím vyšla jako nejlepší kandidát (i když se za to pouzdro nedoplatim a už tohle půjde blbě sehnat Smích )

Každopádně díky za další inspiraci. Colt 22 vypadá dobře.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!