Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
09.12.2019, 03:56:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  Oblíbená postava - ze starého fora
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Oblíbená postava - ze starého fora  (Přečteno 2633 krát)
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« kdy: 04.05.2007, 21:37:07 »

PanFiluta 16 Mar 2005 12:53
Obľúbená postava    Máte svoju obľúbenú postavu ?
Ja Tourvilla a Theismana - pretože aj keď kopú za zlých, sú vlastne dobrý    

SuE   16 Mar 2005 20:57
zajímavé    taky mám ráda zlouna - Shanon Foraker :-)

A Honor samozřejmě ale v těch posledních 2 knížkách už je moc vysoko, připadá mi, že tam není moc prostoru pro nějaký vývoj postavy (ty ještě nevyšly česky). Jako by se dostala nahoru moc rychle ..a co teď s tím ...

Petr 17 Mar 2005 14:44
Kočky    Mě se líbí kočky.Ještě bych ocenil,kdyby jejich pohled na lidi byl trochu víc ironický.    

trimmm 21 Mar 2005 17:34
oblubenec    Mne sa paci LaFollet a samozrejme Smradoch :-)

Petr Vilímek    22 Mar 2005 11:13
oblibené postavy    Z havenských důstojníků jsou moji oblíbení Shannon Foraker a Lester Tourville (osobně si myslím, že Tourville by mohl být zajímavý partner pro Honor, dle mého soudu lepší než White Haven). Zajímavá byla i Esther MacQueenová.
Z Mantichorské aliance mám oblíbenců spoustu. Kromě koček a Honor jsou to samožřejmě Horace Harkness (kéž by D. Weber napsal povídku, jak se dal dohromady s Iris Babcockovou) a Scotty Tremaine, Ginger Lewisová, královna Alžběta, Thomas Caparelli, Sonja Hemphillová a pěkná řádka Graysoňanů (protektor Benjamin, Abigail Hearnsová, Juda Janakov, Andrew LaFollet, Howard Clinkscales).

T.N.T.    30 Mar 2005 14:21
Postavy    Já rozhodně fandím Hibsonové a Ramirezovi a taky jsem měl rád Harmonovou.Z liďáků se mě líbí Pierre a už od začátku jsem měl rád Parnella.Dost mě potěšilo že žije a doufám že se ještě někde mihne.

Petr Vilímek   30 Mar 2005 14:50
postavy    Kruci, jak jsem mohl na Hibsonovou zapomenout? Bohužel se v posledních knihách z Honorverse neobjevila. U Ramirézů se mi líbí oba - otec i syn, jen by mne zajímalo, jak vypadají vzhledem k obvyklé tělesné konstituci obyvatelů San Martina ženští členové rodiny. Zajímavá je Iris Babcocková - bylo by hezké, kdyby D. Weber napsal povídku o tom , jak se stalo, že skončila v manželstvím Harknessem (dohromady tvoří obzvláště zajímavý pár).

PeS 12 May 2005 07:40
Harkness+Babcockova    Myslim, ze v knize Pole potupy je cast, kdy jdou namorni pesaci k Summervalleovi na horskou chatu, aby zjistili, kdo ho najal.
V te chate se (pro vloupavani) odehraje takova scenka, kdy se Babcockove povede zneskodnit jednoho ze strazcu a Harkness si pomysli, ze ti marinaci nejsou az tak spatni.
Mozna jsem to nepopsal presne (nemam tu knihu u sebe), ale tam asi byl ten prvni impuls.
Jinak souhlasim s tim, ze povidka o tom, jak se dali dohromady (po tom prvotnim impulsu :-)) by vubec nebyla spatna.    

Thrix 22 Oct 2005 19:06
TSSS    Mam rad Alistaira McKeona    

TriMmM 24 Oct 2005 06:36
To Thrix    ...Alistar, hm, nepotesim, ak si dobre pamatam, tak neprezije :-/    

Alistair   26 Oct 2005 05:48
Thrix    Kdy, Kde kdo ho zabjie?Co???Co???

TriMmM
Alistar    ...ja neviem, len mam pocit, ze som to tu niekde cital... asi v tom vlakne o tej novej knihe co teraz ma vyjst... ktosi tam uverejnoval to, ze cital uryvky z anglictiny a popisal tam zhruba dejovu liniu... a mam pocit, ze to tam bolo spomenute len tak medzi recou... prezri si to a mozno sa mylim :-)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!