Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
14.11.2019, 07:42:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  By Heresies Distressed - Safehold 3
« předchozí další »
Stran: 1 2 [3] Tisk
Autor Téma: By Heresies Distressed - Safehold 3  (Přečteno 21115 krát)
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 16.07.2009, 13:48:54 »

Tím, že je to obvyklý David, jsem myslel jeho obvyklý postup, v první části knihy vysvětlovat a akci až od druhé poloviny. Jinak spoutu věcí , které použil v této knize, už použil v knize Heirs to the Empire. Tím myslím, drážkované hlavně a duté náboje, odměřené dávky prachu a pod.  Ale jinam máš pravdu, je to David ve své nejlepší formě a jen doufám, že nám ještě dlouho, ale opravdu dlouho vydrží.
Jinak doporučuji na webu Erica Flinta ukázky z Torch of Freedom. Začíná se to pěkně hejbat, a už jsem celý natěšený až se objeví ARC verze.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18.07.2009, 11:00:49 »

Jo, i když výraz dočetl zcela neodpovídá. Spíše bych použil slovo zhtal. Teď to zažívám. Je mi naprosto jasné, že k ní ještě několikrát vrátím.

Naprosto souhlasím... Dnes by se mi konečně mohla dostat do spárů a naprosto přesně vím, kde ji otevřu a kterou část si přečtu jako první Mrknutí. Heirs to The Empire bych si taky mohl přečíst, díky za tip.

Která pasáž se ti líbila nejvíc? Mně asi právě zmíněný "rozhovor" Merlina s ex-biskupem a vůbec celá část, kdy se Merlin narychlo přesouvá do Charisu. A taky Caylebův let Úsměv. edit: jooooo, strana 373 Škleb.

No jinak od Erica Flinta jsem četl třeba 1632 + pár pokračování, ale na ToF zatím nemám odvahu a počkám ještě pár týdnů a pak si snippety přečtu ve větším objemu najednou... (který sadista snippety vymyslel? Smích) Teď mám políčeno na Into The Looking Glass od Ringa. To ale asi nepatří do tohohle vlákna Úsměv.
« Poslední změna: 18.07.2009, 12:34:25 od Muphrid » Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 06.08.2009, 14:43:39 »

a hele co se vyrojilo ... já teda tuhle serii nečtu ale třeba se to někomu bude hodit
http://www.mediafire.com/download.php?d4y2fkyijd5
« Poslední změna: 07.08.2009, 18:23:03 od admin » Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 07.08.2009, 06:27:49 »

Heirs to the Empire je třetí díl série Dahak, první díl se jmenuje Mutineer's Moon, druhý Armagedon Inheritance a třetí viz výše. Celé to pak vyšlo jako Empire from the Ashes. David slibuje, že k tomu ještě něco dotvoří, takže... Jinak je to dost slušné čtení.
Zaznamenáno
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 07.08.2009, 12:50:40 »

ikolincak: to jako že v tom odkazu je něco jiného než si myslím, že je?  Vyplazuji jazyk

na webu d.webere je odkaz na stažení mapy safeholdu:  http://davidweber.net/downloads/9-safehold-map.html
s tím si docela vyhráli  Škleb
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 07.08.2009, 19:11:09 »

Ne, tak jsem to nemyslel, odpovídal jsem zprávu o jedno dál. Ten odkaz je torrent a já na torrenty moc nejsem. Navíc, já knihu už mám a přečtenou, takže mi to k ničemu není.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!