Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
17.09.2019, 02:19:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5933 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Pokec
| | |-+  Kdo jsme? - at se tez trochu pozname :-)
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kdo jsme? - at se tez trochu pozname :-)  (Přečteno 7038 krát)
Tozeer
Newbie
*

Zobrazit profil
« kdy: 15.07.2007, 19:36:05 »

Ja vas tu vubec neznam, a rad bych vas trochu poznal, tak sem pls napiste neco o sobo...

Ja zacnu: jmenuju se Petr Ohlidal, je mi 13 let, rad hraju na kompu a ctu (hlavne sci-fi(co bych tu jinak delal:-))) a tez fantasy, obcas i neco dobrodruznyho - stejne je to podle me tak smychany, ze se obcas nepozna, do jakyho zanru to patri) a rad vymyslim a kecam blbosti:-)
Zaznamenáno
Tozeer
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16.07.2007, 16:54:34 »

Tak semi zda, ze tu je nuda, a tak zacinam trpet samomluvou Smutek
Zaznamenáno
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16.07.2007, 22:06:07 »

Nu dobra.
 Jsem Johnak. Narodil jsem se 9 dni a 43 let po vylodeni v Normandii, zajimam se o SF knihy, filmy a serialy. Krome Honor mam asi nejradsi Star Wars, a potom tak ruzne - SG1/SGA, Battlestar Galactica, Babylon 5, Star Trek (hlavne Deep Space Nine). Taky pisu vlastni SF pribehy.

Rad jezdim na cony - setkani fanousku vseho mozneho. Pred tydnem jsem se vratil z Festivalu Fantazie, kde jsem mimo jine vedl minilinii prednasek o Honor (a nejakych dalsich vecech).

Zaznamenáno
deVega
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02.08.2007, 17:55:44 »

No tak já jsem 69.ročník a tak nějak se mi tu líbí.Sice sem taky zkoušel psát ale ostatní to umí o moc líp tak radši čtu....no skoro všechno.Rád si hraju na vojáky...no prostě hraní je záliba nás mladých.Kromě světa HH mám i jiné oblíbené-Videssos,Světoválky,Warhammer 40 000-serie Ragnar,.. no a dokonce i Wingcommander se mi líbí.
Zaznamenáno
Calwin Skress
Jr. Member
**

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25.01.2009, 14:12:08 »

Já se narodil v 87. A krom HH (kterou jsem začal čist teprv nedávno) mam rád ještě Dunu, G. R. R. Martina. A pak BSG, Star Trek (DS9 a TNG). A pak mě občas můžete vydět s kordem v ruce, když jedu někam na vystoupení se šermem.
« Poslední změna: 19.02.2009, 11:40:27 od Calwin Skress » Zaznamenáno

Život je boj, jinak by to byla strašná nuda.
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29.01.2009, 01:13:55 »

Jmenuji se Ivan Kolinčák. Narodil jsem se 1958 a sci-fi čtu pomalu od chvíle co jsem se naučil číst. Čtu prakticky všechno, co stojí za přečtení, tedy mezi jinými např. Strugacké, Jefremova a jiné veterány dob dávno minulých. Jinam Davida Webera jsem si sehnal jak v originále, tak v češtině.
Zaznamenáno
Martind Forlon
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18.02.2009, 23:41:56 »

No já jsem Martin  Mrknutí ,narodil jsem se přesně 33 let po napadení SSSR ve 2.svět válce německem Valím oči! Super! . Dneska už toho volného času moc nemám (rodina Úsměv) ale, čas od času si ho trochu naspořím zejména pro oblíbné sci-fi serie jako je tahle o Honor. ..kromě této mám rád Feistův fantasy vesmír, star wars a sérii battletech.
« Poslední změna: 19.02.2009, 00:15:46 od Martind Forlon » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!