Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
16.12.2019, 09:39:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5937 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  Křížová válka
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Křížová válka  (Přečteno 5766 krát)
Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« kdy: 07.07.2007, 23:51:38 »

Vzhledem k tomu, že Polaris konečně zveřejnil datum vydání (už tento měsíc - snad), tak otvírám diskuzi k této knížce. Už se na to těším, to zas bude antihmota lítat vesmírem.
Zaznamenáno
Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27.07.2007, 18:13:26 »

Tak vyjde 2.8. i s novým Warhammerem 40000. Paráda! A hned další týden mám dovolenou. Dvojtá paráda. Díky pane Svobodo!!
Zaznamenáno
deVega
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27.07.2007, 19:36:38 »

Který Warhammer?Stvořitel Duchů?
Zaznamenáno
Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28.07.2007, 13:37:44 »

Destrukční četa
Zaznamenáno
Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15.08.2007, 14:09:17 »

Tak jsem to dočetl a je to docela dobré. Má to uzavřený příběh v délce asi 2,5 roku.
Mám podezření, že má Weber nějaký soubor se jmény, ze kterého náhodně vybírá pro své knížky - Mantichora, Gryf, Saint-Just...
Motiv náboženských fanatiků(včetně uávěrečného dobývání jejich pevnosti). Používání stíhaček a přítomnost mourků Orioňanů zase odkazuje na oblibu Wing Commandera.
A hlavně je tam mnohem více humoru než v HH.
Už se těším na další díl.
Zaznamenáno
Johnak
Global Moderator
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16.08.2007, 12:01:14 »

Vcera jsem to docetl. Hodne se mi to libilo, i kdyz mel jsem dojem, ze tim, ze je tam tolik postav, tak zadna nedostala dost prostoru a az po nejakych sto strankach clovek zjisti, ktere postavy jsou vyznamnejsi a hlavni. Ale velkoadmiral Ivan Antonov se mi libil hodne, stejne jako Howard Anderson. Dialogy mezi temi dvema byly uzasne. Naproti tomu Hannah Avramova by mohla byt zajimava postava, ale ke sve skode dostala velmi malo prostoru. Snad se objevi v pokracovani.

Bitvy byly fajn, i kdyz obcas jsem mel pocit, ze jich mohlo byt min a vykresleny vic do detailu. Ale to je malickost. Ovsem zaverecna pozemni bitva, jak dobyvali tu pevnost Saint-Just, se mi libila moc. Tu jsem doslova zhltal. Poprve u Webera vidime rozsahlou pozemni bitvu a myslim, ze se mu to povedlo. Ale na muj vkus na konci umrelo moc malo hrdinu. Hold, zabijet dulezite a oblibene postavy se Weber naucil az casem. :-)

Tak me napada, Waldeckove jsou v tehle Starfire serii podle vseho stejny hajzlici, jako Youngove v Honorverse.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!