Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
21.11.2019, 01:30:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  A Beautiful Friendship
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: A Beautiful Friendship  (Přečteno 4719 krát)
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« kdy: 29.08.2011, 17:03:37 »

Nějak to tu prošlo bez povšimnutí - už vycházejí snippety na tuto knihu, v současné době jsou venku tři Úsměv.

Jinak jde o knihu pro dospívající mládež na téma stejnojmenné povídky ze sbírky More Than Honor.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02.09.2011, 17:46:26 »

zajimavé, když jsem to začínal louskat, tak jsem si myslel že se jedná jen o anglickej přepis původní povídky, ale už jsem narazil na drobné odlišnosti které natahují text a přidávaj další informace, předevšim se nám dostává vědšiho náhledu do myšlení koček Mrknutí
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03.09.2011, 15:02:08 »

zajimavé, když jsem to začínal louskat, tak jsem si myslel že se jedná jen o anglickej přepis původní povídky, ale už jsem narazil na drobné odlišnosti které natahují text a přidávaj další informace, předevšim se nám dostává vědšiho náhledu do myšlení koček Mrknutí

No jsem na to zvědavý - už bych to měl přečtené, ale mám ve frontě ještě mnoho jiných knih, takže to musí počkat...

Každopádně Tvoje informace zní velmi lákavě k postrčení knihy na místo s vyšší "prioritou" Úsměv.
Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22.09.2011, 06:28:00 »

eBook A Beautiful Friendship je už dostuponý na webscripton. Stojí $6.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22.09.2011, 12:34:01 »

Tradičně si pořídím až knihu v hardcoveru - počkám si ale ještě na další HH knihu a koupím to rovnou i se Safeholdem Úsměv.
Jo a díky za info!
Zaznamenáno

Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22.09.2011, 21:48:40 »

takže dočteno Škleb , už teď se těsim na další díl a mezitim myslim umřu na nedočkavost, pokud je to vůbec možné. Ještě že je tu Safehold, jen doufam že se mi dostane do spárů celá kniha dost brzo.
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23.09.2011, 08:33:19 »

takže dočteno Škleb , už teď se těsim na další díl a mezitim myslim umřu na nedočkavost, pokud je to vůbec možné. Ještě že je tu Safehold, jen doufam že se mi dostane do spárů celá kniha dost brzo.

Rozhodně se máš na co těšit, je to masakrózní od začátku až do konce. I když konec je vlastně ještě o něco masakróznější Smích.

Nicméně zpět k hlavní knize tohoto tématu - popisuje rozsahem jen obsah původní povídky nebo jde i dál?
« Poslední změna: 23.09.2011, 16:40:10 od Muphrid » Zaznamenáno

Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30.09.2011, 16:06:53 »

Nicméně zpět k hlavní knize tohoto tématu - popisuje rozsahem jen obsah původní povídky nebo jde i dál?

Odpovím si sám Úsměv - tahle kniha jde o dost dál a popisuje spoustu historie osídlování Sfingy a také jak lidé (ne)přijímali fakt, že na Sfinze nejsou jediným inteligentním druhem apod. Původní povídka je jen asi její první čtvrtinou. Jo a celkově to bylo super počteníčko.
« Poslední změna: 01.10.2011, 15:33:47 od Muphrid » Zaznamenáno

Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08.06.2012, 16:49:46 »

Hal Clement Award for Young Adult
Tie Winners:

A Beautiful Friendship (Star Kingdom) by David Weber. Baen ISBN-10: 1451637470 ISBN-13: 978-1451637472

A Long, Long Sleep by Anna Sheehan Candlewick ISBN: 0575104724

http://www.goldenduck.org/winner.php
Zaznamenáno
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29.06.2012, 12:16:39 »

asi mám vážně štěstí, jen tak projíždím jeno anglické fórum když zahlédnu jméno mého nejoblíbenějšího autora tak mrknu dovnitř a hle, link na Fire Seasons, myslim že jsem právě prožil druhé vánoce... Škleb
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!