Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
20.08.2017, 02:10:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5917 příspěvků v 153 témat od 120 uživatelů
Nejnovější uživatel: speedair
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  safehold 9 - At the Sign of Triumph vyjde v říjnu
« předchozí další »
Stran: 1 [2] Tisk
Autor Téma: safehold 9 - At the Sign of Triumph vyjde v říjnu  (Přečteno 2616 krát)
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21.08.2016, 20:00:10 »

Kniha dorazila se zpožděním. Už jsem ji dočetl a mám z ní velmi dvojaké pocity. Čte se naprosto skvěle a plní spoustu očekávání, ale ne některá zásadní, ta se přesouvají dále. A můžu potvrdit Davidova slova - kterým, po tom všem natahování, věřil asi jen málokdo Smích - ukončuje "první fázi" příběhu.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
IKolincak
Sr. Member

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09.11.2016, 06:30:42 »

Včera vyšla oficiálně. Takže teď ji studuji. Uvidíme.
Zaznamenáno
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10.11.2016, 18:59:22 »

tak akorát jsem dočetl, a musim říct že mám takové rozporuplné dojmy. Všechno se četlo dobře akorát jsem na konci čekal že dojde k nějakému řešení hlavního problému z OBS, ale zas na druhou stranu takhle je na beton jistý že bude pokračování a že bude o čem psát.

No nic tak si říkám jaký si da DW odstup než začne tvořit děj pokračování celkem pochybuji že odskočí 20let do budoucnosti a vzhledem k tomu jak všeci na konci byli kamaradi, tak si říkám kdo bude novím záporákem na druhou strnu to klidně může být Charis vs Siddemark a bodem sporu bude odhalení pravdy i když si nemyslim že z ní vyrukujou v blízké budoucnosti takže odskok 20 let klidně může být.

jen tak bokem psal DW v nějaké knížce jestli ma Merlin ve své jeskyni aji vybavení na instalaci teho nanotechnologického rozhraní který měli všeci původní osadníci jako že by ji Alanah mohla dostat a pak na plno využívat až dost vyroste.
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27.02.2017, 10:29:28 »

jen tak bokem psal DW v nějaké knížce jestli ma Merlin ve své jeskyni aji vybavení na instalaci teho nanotechnologického rozhraní který měli všeci původní osadníci jako že by ji Alanah mohla dostat a pak na plno využívat až dost vyroste.

Pravděpodobně by toho mělo být jeho lékařské vybavení schopné. Ale nejsem si vůbec jistý, jestli tuhle informaci (velmi nejistou) mám z knihy nebo z nějaké diskuze či infodumpu.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
Stran: 1 [2] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!