Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
14.12.2019, 14:43:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5937 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  Nové forum o Honor Harringtonové a Honorverse
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nové forum o Honor Harringtonové a Honorverse  (Přečteno 4943 krát)
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« kdy: 02.05.2007, 23:23:11 »

Protože původní forum na http://hh.suewebik.net, bylo neustále napadáno spamery a nebyl žádný rozumný způsob, jak se s tím vypořádat, nainstalovala jsem tohle forum. Oproti tomu minulému je to trochu jako kanon na vrabce, protže sem asi už moc nechodíte, když jsem vás tak dlouho zanedbávala, ale musela jsem si napřed na webu udělat místo a něco odstěhovat, než jsem tohle mohla nainstalovat (njn, jsou to výmluvy, já vím, ale za pokus to stálo ... )

Bohužel, svět je zlý a musíte se napřed zaregistrovat, což je ale velmi jednoduché. Stačí vyplnit registrační formulář - zvolit si přezdívku a hned po odeslání údajů už můžete psát příspěvky.

Příspěvky z minulého fora sem nějak přesunu.
Zaznamenáno
deVega
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04.05.2007, 20:52:39 »

No konečně pohoda.Už sem z nich měl depky.I když nejsem psavec rád sem si diskuze pročítal a přispívám málo ale na sci fi chodím jenom sem .Nejen že se mi tu líbí,já si sem chodím odpočnout.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!