Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
22.11.2019, 06:54:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  Jack Campbell - The Lost Fleet
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jack Campbell - The Lost Fleet  (Přečteno 2592 krát)
Milde
Newbie
*

Zobrazit profil
« kdy: 23.03.2013, 23:31:31 »

Zdary,
teď jsem dočetl pár knížek z téhle série. Četl jste to někdo? Co si o ní myslíte?
Mě se to zdá docela dobrý (sice hloubkou a ani propracovaností to na D.Webra nemá, ale na vyplnění času to není špatný).     
Zaznamenáno
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24.03.2013, 10:06:00 »

no DW nasadil pro military scify přičku hodně vysoko, a na tu dosáhne málokdo, já osobně jsem v poslední době opravdu dobrou vesmirnou mil. scify neviděl ale pokud chce někdo doporučení mrkněte se na žoldnéře od Bartoše http://www.legie.info/kniha/8196-tomas-bartos-zoldneri
pokud jde o Cambelovu lost fleeet nikdy jsem ji nčet viděl jsem ji v knihovně a koukl se na anotaci, ale hodě mi to připomíná Wing comander na čem jsem vyrůstal a teďka vidim jaká to byla konina, ale každému se líbý něco jiného.
Kdyby nebylo honorverse tak bych jako nejlepší scify hlasoval pro serii Usvit noci od Peter F. Hamilton narozdíl od DW jde tady autor přístup k vesmírnému válčení dost odlišný, předevšim jde v základu opravdu o Hard scify to znamená žádny magicky pohon, žádná uměla gravitace, žádný uber střelym, za to má jiné vymoženosti na které DW ještě nepřišel a kterých bych řek že jsou jednou vadou na honorversu.
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25.03.2013, 06:22:18 »

Upřímně řečeno na MWW to opravdu nemá, ale číst se to dá. Mezitím vyšlo pokračování The Lost Fleet: Beyond Frontier a jeden spin off, the Lost Stars.
Zaznamenáno
Milde
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06.04.2013, 21:24:41 »

z Beyond the Frontier jsem našel dva díly v angličtině (Dreadnaught;Invincible). Zkoušel jsem to přelouskat, ale s mojí anglinou to není ono.
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07.04.2013, 21:17:32 »

Teď někdy, tuším 7. května by měl být další díl Guardian. A 1. října další díl Lost Stars: Perilious Shield.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!