Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
22.11.2019, 09:12:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  Like A Mighty Army - Safehold 7
« předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 Tisk
Autor Téma: Like A Mighty Army - Safehold 7  (Přečteno 14157 krát)
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27.03.2013, 06:52:22 »

Jo, jo. Souhlas.  Hněv
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 28.03.2013, 08:19:14 »

ach ne už je to tady zas, tady ten Betačtenář zas bude trousit tajuplné poznámky a my obyčejní smrtelníci budeme blednout závistí! grrr Hněv Hněv Hněv

Už mlčím! Kroutím očima
Každopádně každý má možnost se stát betačtenářem Mrknutí.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 28.03.2013, 12:29:00 »

.....
och právě v tom je ten problém, já sice umím jakž takš anglicky, teda myslim že celkem dobře, problém je že jen v psané podobě (kdy ji čtu), když mám něco stvořit tak su v háji. Výsledek je že si počkám až výjde erc.
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 28.03.2013, 15:02:22 »

.....
och právě v tom je ten problém, já sice umím jakž takš anglicky, teda myslim že celkem dobře, problém je že jen v psané podobě (kdy ji čtu), když mám něco stvořit tak su v háji. Výsledek je že si počkám až výjde erc.

No ale to, co David posílá, je v psané podobě - je to v podstatě rough draft (bez jakýchkoliv oprav a úprav, takže třeba i věta může končit v půlce). Navíc Tor eARC nevydává a e-knihu mám dojem prodávají až s celkem velkým zpožděním oproti ostatním formátům (i když se už ale v tomhle směru možná zlepšili)...
« Poslední změna: 28.03.2013, 15:04:17 od Muphrid » Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 29.03.2013, 09:46:34 »

Už ne, poslední vydali ve stejný den jako mrtvej strom. Proto jsem se taky neukousal při čekání. Doufám, že v tomto tredu budou i nadále pokračovat.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 29.03.2013, 10:01:18 »

Už ne, poslední vydali ve stejný den jako mrtvej strom. Proto jsem se taky neukousal při čekání. Doufám, že v tomto tredu budou i nadále pokračovat.

Jo, tak to je velmi přijemná informace, díky! Bylo by opravdu moc fajn, kdyby v tomto trendu pokračovali. Každopádně by to byl krok zpět, kdyby ne...
Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 30.03.2013, 06:29:26 »

To by byla katastrofa! Ne, ne a ne! Nesýčkuj, prosím!  Šok
Zaznamenáno
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08.04.2013, 07:26:58 »

lidi sledujete DW fórum, teďka se tam urodil dost velkej náklad příspěvku a některé opravdu zajímavé. Opravdu kdo by čekal že uvolnění specifikace na Haaralda spůsobý tak rozsáhlou a výživnou diskuzi o konstrukci bitevních lodí, snippety ani nepočítám ale musim dodat chudát Hektor.
Kód:
http://forums.davidweber.net/viewforum.php
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08.04.2013, 13:16:54 »

lidi sledujete DW fórum, teďka se tam urodil dost velkej náklad příspěvku a některé opravdu zajímavé. Opravdu kdo by čekal že uvolnění specifikace na Haaralda spůsobý tak rozsáhlou a výživnou diskuzi o konstrukci bitevních lodí, snippety ani nepočítám ale musim dodat chudát Hektor.
Kód:
http://forums.davidweber.net/viewforum.php

Jo, sleduju to a některé spekulace jsou vskutku velmi zajímavé Úsměv.
Zaznamenáno

Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 18.02.2014, 12:38:31 »

tak rozhodil jsem své ilegální sítě a hle ulovil jsem ARC LaMA, myslim že těd tak 3 dny nebudu spát.
Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 18.02.2014, 21:22:01 »

Nevím, proč jsi rozhazoval ilegální sítě, když dneska vyšel jako eBook.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 20.02.2014, 07:30:51 »

Tak co, už jste to dočetli? Co říkáte na posledních pár odstavců? Úsměv
Zaznamenáno

Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20.02.2014, 17:12:17 »

Šok  Šok  Šok
pravě jsem dorazil epilog, ten konec stojí za to!

Rozhodně teďka situace pro Church nevypadá dobře sice dokáží dát dohomady velké armády ale zatim ještě pořád úplně nepřisli nato jak se realita války změnila trochu mi to připomína americkou válku severu proti jihu nechat nepřítele vykrvácet při dobývání zakopaných jednotek, časem ale na to přijdou a celá válka se změní v zákopovou variantu 1.světové což teprve bude krvavé. Moc se mi nelíbý jak se inkvizici dostali do ruky plány parního stroje ale zas na druhou stranu budou mít problém něco takového jenom postavit a pak uvedení do možného bojového využití bude pro inkvizici pěkné bolení hlavy.
« Poslední změna: 20.02.2014, 17:14:09 od Tyrael » Zaznamenáno

Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 21.02.2014, 12:19:06 »

Taky bych řekl - nejen na ty parní stroje budou potřebovat spoustu kvalitní oceli, ale taky budou muset unifikovat měrné jednotky. Kdyby měli dost času, tak by to zvládli, ale Charis má hodně slušný náskok a Církvi čas dochází velmi rychle... A navíc mám dojem, že jsem v nějakém Davidově vyjádření nebo rozhovoru bylo, že ty plány nejsou úplně kompletní - že k jeho potenciálnímu sestrojení budou muset vynalézt několik dalších věcí. Pokud jim ovšem nejdřív dojde jak zásadní je to věc.
Zaznamenáno

spike kree
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 21.02.2014, 14:19:00 »

Já osobně se nemůžu dočkat až se dostanou konečne do Zionu a děj se posune v čase, nebo se třeba ukáže kapitola  co se děje ve vesmíru a co robí Ghaba, vůbec postupný dobívání a konfrontace s ...........
Zaznamenáno

To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.
Stran: 1 2 [3] 4 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!