Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
17.09.2019, 02:16:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5933 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  Shadow of Freedom - SoS3
« předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 Tisk
Autor Téma: Shadow of Freedom - SoS3  (Přečteno 14697 krát)
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03.10.2012, 13:52:15 »

Podle Toni na Baru by mohl eARC pro SOF vyjít někdy v polovině října, nebo dokonce i o chvilku dříve. Takže můžeme doufat, a doufat.
Zaznamenáno
Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06.10.2012, 14:37:13 »

eARC je venku a snipperty začnou od pondělka.
Zaznamenáno
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06.10.2012, 19:17:41 »

hmm samé dobré zprávy, a já mám příští týden dovolenou Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08.10.2012, 11:56:34 »

tak dočteno, no jako obvykle jsem čekal vědší posuv, na druhou stranu je fajň že jde DW do hloubky a píše příběh aji o drobnostech které celkově na celý příběh nemaj vliv, ale mohou znamenat mnoho až dojde na hlavní úder na Svaz.
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10.10.2012, 09:02:29 »

No jo no, posun přijde až v dalších knihách - tady alespoň David srovnal všechny linie na stejnou úroveň.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
manasmuner
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18.10.2012, 16:54:26 »

škoda, že Polaris je touto knihou o 3 tituly s překladem zpět. Moje angličtina za moc nestojí a určitě mi unikají některé souvislosti ( hlavně těch posledních titulu, které se odehrávají v relativně krátkem čase ). Celkem se mi líbilo, že zde nebylo moc nudných pasaží, děj sice dopředu moc nešel ( jsem zvědav co DW planuje s Michel Henke ), ale i přesto vložil dostatek ,,akce" která čtenáře vtáhla a neměl potřebu přeskakovat nudné kapitoly.
Zaznamenáno
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 06.01.2015, 08:02:01 »

Tak tokonečně  vyjde letos jako "Stín svobody"  Škleb
Zaznamenáno
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 09.11.2015, 10:29:10 »

polaris má konečně na webu trochu přesnější  informaci o datu vydání - Stín svobody vyjde v listopadu
Zaznamenáno
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 28.11.2015, 20:29:12 »

tak listopad se nekoná, nové datum vydání v Polarisu je 8.12.2015 ... tak snad už konečně  Úsměv
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29.11.2015, 20:09:58 »

To už je skoro agónie todlenc to........to  musí dělat schválně Šok     Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30.11.2015, 06:06:55 »

Možná že ne. Možná jsou k tomu opravdu závažné důvody. A opravdu nás nechtějí napínat. I když kdo ví? Škleb
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 01.12.2015, 15:15:57 »

No možná by stálo za to..zjistit...zda polaris není náááhodou nějak napojenej na Blok. Jistě se dá zjistit jestli odpovědná osoba není linie alfa. Jeremyho na ně...... Mrknutí
Zaznamenáno
manasmuner
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 01.12.2015, 19:48:03 »

Polaris jsou pouze Mandariní.
Naopak bych řekl, že DW blok výrazně ovlivnil... čekat na jakýkoliv díl, tak dlouho? Ještě jsem nezažil, aby nakladatelství vydávalo knihy rychleji jak autor... Pomineme-li prequely, tak už chybí jenom Cauldron of Ghost, který se mi zda slabší, a Houses of steel, u kterého je otázka zda u nás vůbec výjde... Jako "sběratelstva edice" nebo limitovaná edice by to bylo skvělé
Zaznamenáno
enterprise
Jr. Member
**

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 02.12.2015, 13:42:14 »

Jestly se nepletu tak je ještě povídková kniha Beginnings.   Mrknutí
Zaznamenáno
medak
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 06.12.2015, 16:42:55 »

Jestli má někdo spojení na blok, tak jednoznačně Evil Liberal Empire Tor. Ti si DW bohužel zaháčkovali smlouvou na Safehold. Tahle série slibně začala, ale v součsnosti se z ní stala neuvěřitelně nudná nastavovaná kaše a je v současnosti jednoznačně nejslabší serií DW. Přitom je to v podstatě vykradené z Dahaku, ovšem tam celá tahle dějová linie byla polovinou třetího dílu. Naneštěstí zřejmě kvůli smlouvě musí David chrlit prakticky každý rok další díl, takže už mu nezbývá tolik času na pokračování smysluplnějších sérií.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!