Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
15.11.2019, 19:07:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  Midst Toil and Tribulation - Safehold 6
« předchozí další »
Stran: 1 2 [3] Tisk
Autor Téma: Midst Toil and Tribulation - Safehold 6  (Přečteno 10089 krát)
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28.09.2012, 18:53:06 »

tak dočteno.
Jsem ta trochu čekal že dojde k nějaké velké bitvě ala 1.světová, ale zas na druhou stranu teďka maj čas dát dohromady republiovou armádu z pořádnou výzbrojí. Kdybych nevěděl že je v plánu další hromada knih tak bych řek že konec C4 bude v příští části, ale zas je tu ještě Thirsk a ten musí mít taky svoje zakončení, takže ještě nekončíme... Vyplazuji jazyk

btw možná jste slyšeli ten záchvat smíchu, předvčerejšky tak v 10 večer, jsem se dostal k te části jak Merlin obhajuje Owla za jeho nedostatek představivosti přece jenom
Citace
“He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
to mě obravdu polalo pod stůl Škleb
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01.10.2012, 13:24:15 »

Paráda, to jsi se do toho moc pěkně pustil! Ano, trošku to natahuje, ale ve srovnání s "Hrou o trůny" je to ještě velmi, opravdu velmi zkratkovité Smích. Každopádně už by to chtělo pokračování...
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03.10.2012, 06:32:41 »

Jo, nezbývá než souhlasit! Už aby to bylo!
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!