Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
19.09.2019, 14:29:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5933 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  trošku Help, aneb kde sehnat...
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: trošku Help, aneb kde sehnat...  (Přečteno 3598 krát)
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« kdy: 11.10.2011, 12:04:42 »

lidi bych potřeboval trochu poradit, bych si chtěl do své knihovničky pořídit Safehold v z mrtvého stromu(v originále), problém je že si ho nechci nakupovat v zahraničí tedy, problém je najít nějaký český knihkupectví které prodává knížky v angličtině, narazil jsem sice na pár stránek kde se dá Safehold koupit, ale bohužel zatim nemaj v nabídce poslední díl, tak zatim jen hodim echo jestli tady třeba někdo neví kde se dá koupit celá serie.
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14.10.2011, 08:21:53 »

lidi bych potřeboval trochu poradit, bych si chtěl do své knihovničky pořídit Safehold v z mrtvého stromu(v originále), problém je že si ho nechci nakupovat v zahraničí tedy, problém je najít nějaký český knihkupectví které prodává knížky v angličtině, narazil jsem sice na pár stránek kde se dá Safehold koupit, ale bohužel zatim nemaj v nabídce poslední díl, tak zatim jen hodim echo jestli tady třeba někdo neví kde se dá koupit celá serie.

Ahoj, no většinou to řešíme tak, že se domluví víc lidí a knížky z Amazonu objednáváme hromadně s tím, že se dělíme o poštovné a případné clo. Jinak osobně bych potřeboval znovu koupit první díl Off Armageddon Reef, který jsem půjčil známému a nevrátil se mi... U nás jsem knihy v originále ještě nekupoval, bývají totiž brutálně předražené a často se dají levněji koupit - a to i v případě objednávky jediného kusu - z Amazonu.
« Poslední změna: 14.10.2011, 08:23:31 od Muphrid » Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14.10.2011, 12:21:29 »

hmm "z amazonu" docela jsem přemýšlel že bych si něco objednal přimo z Amazonu problém je že jsem asi moc línej studovat, jak si objednat z amazonu, aby to došlo, plus jak to zaplatit, přecejenom mám účet v korunách a opravdu nevim jak probíhá převod peněz když chci platit něco v dolarech. Kroutím očima

dělal jsem trochu průzkum a našel jsem tenhle obchod http://www.libris.cz/knihy/?modul=amazon&op=detail&asin=0765353970 maj všechny díli a když se dívám na ceny tak se pohybují zhruba mezi 300 až 350 kč za kus co néni až tak předržený, myslim tim oproti knížkám v češtině proti cenám z Amazonu jsou zhruba tak na dvojnásobku, akorát je tu problém že nabízeji prvi dvě jako paperback a další tři jako hardcover, což znamená žei jsem asi trochu náročnej, když bych ctěl mít celou serii v jednom formáťe Škleb
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14.10.2011, 14:36:07 »

Na Amazonu jen zadáš údaje o svojí kartě - musíš mít povolený internet banking nebo jak tomu říkají - a oni si peníze odečtou sami.

Jinak ten web je docela slušný a mají dobré ceny.
« Poslední změna: 14.10.2011, 14:44:00 od Muphrid » Zaznamenáno

Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29.01.2012, 12:52:44 »

tak Safehold je doma, bych nevěřil jaky jsou to bichle, jsem čekal něco o velikosti HH- knížek ale to je skoro A4, no co aspoň to do světa řve "Důležitá kniha" Škleb
Zaznamenáno

Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30.01.2012, 07:45:46 »

No paráda, grats! A rozhodně Ti přeji fajné počteníčko Mrknutí. Pak určitě poreferuj, jak se Ti to líbilo.
Zaznamenáno

Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30.01.2012, 08:15:32 »

Safehold už je dávno přečtenej(v elektronice) a já teďka jedu už druhé koolo abych dohnal mezery které mi předtím ušli, možná dám hned na to třetí. Furt zjišťuji že mi sem tam něco ujde.
Zaznamenáno

Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30.01.2012, 11:13:57 »

Safehold už je dávno přečtenej(v elektronice) a já teďka jedu už druhé koolo abych dohnal mezery které mi předtím ušli, možná dám hned na to třetí. Furt zjišťuji že mi sem tam něco ujde.

A jo tak Úsměv. Taky si to teď dávám celé znovu, když už brzy bude šestka - a taky tam pořád objevuji nové detaily Úsměv. Zrovna jsem asi ve čtvrtine AMF Úsměv.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!