Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
19.09.2019, 14:26:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5933 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  In Fire Forged - Worlds of Honor V - Ukuti v ohni
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: In Fire Forged - Worlds of Honor V - Ukuti v ohni  (Přečteno 4355 krát)
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« kdy: 08.11.2010, 08:23:48 »

Už máme k dispozici eARC, takže je pomalu čas otevřít téma o této knize Úsměv.

Kniha obsahuje následující povídky:

Ruthless (Jane Lindskold)
An Act of War (Timothy Zahn)
“Let’s Dance!” (David Weber)

A jako bonusový materiál:

An Introduction to Modern Starship Armor Design
Appendix: Armor Design Figures,

kde jsou velmi podrobně rozepsané detaily o designu pancéřování lodí, jejich typech a materiálech na ně použitých. Přidaná jsou i schémata MK-13, pasivní obrany a dvě zobrazující rozložení plátování u lodí typu Hvězdný rytíř.
« Poslední změna: 19.09.2013, 08:22:29 od admin » Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
spike kree
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11.11.2010, 09:30:13 »

OK právě jsem dočetl a bylo to průměrný, Povídka  s malou Ruth a ta z Saint-Justova Havenu byl slabší průměr, ta s Honor a jejím osvobození těch otroků byl lepší, ale bonus o výrobě a historii byl dokonalej!!
Zaznamenáno

To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12.11.2010, 12:35:29 »

OK právě jsem dočetl a bylo to průměrný, Povídka  s malou Ruth a ta z Saint-Justova Havenu byl slabší průměr, ta s Honor a jejím osvobození těch otroků byl lepší, ale bonus o výrobě a historii byl dokonalej!!

Už jsem to konečně dočetl taky a líbily se mi všechny povídky. IMHO měly vzestupnou tendenci a s "Let's dance!" to velmi pěkně vygradovalo. Navíc jsme se nepřímo seznámili s některými postavami, které se objeví v následující knize, takže velká spokojenost z mé strany. Btw: Honořin rozhovor s [nechci spoilovat] na konci povídky byl skvělý Mrknutí.
Zaznamenáno

Dalin
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13.11.2010, 15:06:44 »

Tak jsem to taky dočetl a nebylo to špatné.
Ruthless byls taková výplňovka s pár drobnými informacemi o Mantichorské společnosti.
An Act of War mne zase tak nebral, ale závěr s naznačením kdo je hlavní postava a proč to dělal byl perfektní.
Let's Dance je taková třešnička na dortu, skvěle se čte akorát samotný závěr mi připadal slabší (ve srovnání s předchozí povídkou). Jen pro úplnost je zde uveden dosah telempatie koček, takže zapomeňte na nějaké protipavoučí senzory založené na kočkách.
An Introduction to Modern Starship Armor Design je perfektní z hlediska historie vývoje utočných a obraných prostředků, ale problém vidím v tom, že to měl autor zveřejnit někdy v době HotQ a do této sbírky napsat něco o technice 1910-1920 PD.
Zaznamenáno
Tyrael
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13.11.2010, 17:34:12 »

Nemohl by sem někdo hodit odkaz na ztažení, já vím že je to žhavá novinka a že pokud si ji chci přečíst tak si ji mám koupit, ale já si radši kupuji mrtví strom v češtině(a ten výjde až tak za 2 roky a tak dlouho nevydržím).
Zaznamenáno

“Well, that’s hardly his fault,” Merlin replied, slightly surprised by his own almost defensive tone. “He was designed as a fire control system, and the Navy didn’t want its weapons systems to have too much imagination.”
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15.11.2010, 09:16:58 »

Nemohl by sem někdo hodit odkaz na ztažení, já vím že je to žhavá novinka a že pokud si ji chci přečíst tak si ji mám koupit, ale já si radši kupuji mrtví strom v češtině(a ten výjde až tak za 2 roky a tak dlouho nevydržím).

Tak to by sem opravdu nikdo dávat neměl Úsměv.
Zaznamenáno

admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 19.09.2013, 08:22:00 »

Právě vyšlo  jako Ukuti v ohni  Škleb
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!