Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
13.11.2019, 15:34:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  A Rising Thunder - HH13
« předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 Tisk
Autor Téma: A Rising Thunder - HH13  (Přečteno 48559 krát)
Milde
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 14.08.2014, 23:10:52 »

no musím se ještě poptat, kdy bude v plzni, ale kurňa ty úlety potom stojí za to. Šok
« Poslední změna: 14.08.2014, 23:12:52 od Milde » Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 15.08.2014, 06:05:17 »

Já se moc netěším, protože dlouholeté zkušenosti mě poučily, že když budu mít opravdu kliku, tak k mému knihkupci dorazí tak někdy okolo 28. - 29. A to opravdu musím mít kliku. Ach jo.
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 15.08.2014, 18:53:01 »

Co je dejme tomu nějakejch 10 -14 dni proti těm letům čekání......horší je představa že to budu dva dny louskat a zasejc pár let čekačky.....
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 16.08.2014, 18:36:09 »

To je to. Já si to přečtu v angličtině, pak vím, že to je, a pořád čekám, kdy to Poliris vydá, a ono furt nic, a furt nic. To jednoho poznamená na duši.
Zaznamenáno
manasmuner
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 16.08.2014, 21:29:09 »

Jsem poměrně mile překvapen, že to vyjde už teďka v srpnu, příští rok by tím pádem mohli stihnout třeba i 2 knihy, ale nechcu předcházet... :-) každopádně jsem zvědav čím budou pokračovat...
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 17.08.2014, 12:28:32 »

No kdyby to vyšlo v srpnu předloni tak bych byl mile překvapen. Takhle je to pauza v dlouhodobé agónii.
Zaznamenáno
Milde
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 21.08.2014, 19:48:57 »

tak v Plzni už je "Sílící bouře" na pultě => už ji mám i doma => to bude krátká noc  Škleb -> Co???
No tak jo, trošku se chlubím Škleb Škleb Škleb 
Zaznamenáno
manasmuner
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 22.08.2014, 15:31:42 »

Ja ji pravě dočetl a bohužel nic významného mi při čtení originálu neušlo :-) naopak mi to bohužel díky znalosti děje + 3 knih torch a saganami přislo jako trochu nuda, která skončila stejně nedokončeně ( kvůli pokračování ) jako většina posledních knih od DW... Což je škoda, protože konce prvních dílu ve mě nenehávali pocit nedodělanosti knihy bez pořádného konce :-/
Jsem velmi zvědav zda DW ukončí honoverse jenom 3 knihami nebo jich bude daleko víc... Osobně se začínám klanět k menšímu počtu. Zápletka s blokem se podle mě nedaří dostat na papír, některé pasáže jsou super, jiné by člověk nejradějí přeskočil a mnohdy mu je naopak lito, že víc informací se tam nevejde... Mnohé dialogy a podobně už jsou ohrané a nebo se dají předvídat... TĚŽKO VYJÁDŘIT VŠECHNY POCITY VE VŠECH ROVINÁCH, kterých se dotýkaji... ale už to není ono co to byválo...

Na závěr, nevíte, kdy chce DW vidat další knihu z hlavní linie HH? Na forech jsem zatim nic moc neobjevil, ale nesleduju je tak moc často...
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 22.08.2014, 15:48:03 »

fńuk, fňuk.....
Zaznamenáno
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #99 kdy: 22.08.2014, 19:14:17 »

taky jsem slídila, kdy bude něco dalšího a nevypadá to dobře. napřed dodělá další knížku s timithy zahnem, potom něco z multiverse, potom bahzela , prý i safehold hoří, takže další honorverse až potom asi. 
Na druhou stranu, loni na honorconu prý  tvrdil, že další knížka bude v roce 2015 a bude spojovat linie i z torch a saganami, a od začátku roku byl trochu i aktivní v honorverse sekci na svém webu, (předtím se tam snad rok neukázal a byl jen v safeholdu),  tak třeba už to má napsané Úsměv
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 23.08.2014, 07:39:45 »

Inu inu a hrome a tak podobně. Možná ještě u všech všudy. Po ránu se mi nechce moc nadávat. TAKŽE asi tři až čtyři roky než bude další díl česky?
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 24.08.2014, 15:08:20 »

Tak už  ji mááám. I přečtenou,tedy zhltnutou jestli rozumíte..tak znova a pomalu  Smích
Zaznamenáno
Milde
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 24.08.2014, 17:14:17 »

Ja ji pravě dočetl a bohužel nic významného mi při čtení originálu neušlo :-) naopak mi to bohužel díky znalosti děje + 3 knih torch a saganami přislo jako trochu nuda, která skončila stejně nedokončeně ( kvůli pokračování ) jako většina posledních knih od DW... Což je škoda, protože konce prvních dílu ve mě nenehávali pocit nedodělanosti knihy bez pořádného konce :-/
Jsem velmi zvědav zda DW ukončí honoverse jenom 3 knihami nebo jich bude daleko víc... Osobně se začínám klanět k menšímu počtu. Zápletka s blokem se podle mě nedaří dostat na papír, některé pasáže jsou super, jiné by člověk nejradějí přeskočil a mnohdy mu je naopak lito, že víc informací se tam nevejde... Mnohé dialogy a podobně už jsou ohrané a nebo se dají předvídat... TĚŽKO VYJÁDŘIT VŠECHNY POCITY VE VŠECH ROVINÁCH, kterých se dotýkaji... ale už to není ono co to byválo...

Na závěr, nevíte, kdy chce DW vidat další knihu z hlavní linie HH? Na forech jsem zatim nic moc neobjevil, ale nesleduju je tak moc často...

mám podobný pocit  Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 01.09.2014, 17:35:55 »

Tak. Položím otázku. Jaký je důvod neukončit počínajíci válku okamžitým obsazením Staré Země? Možná mi uniklo něco podstatného ale nevidím důvod nechat nepřítele dýchat déle než je nezbytně nutné. Jediný důvod nevidím. Čekám že mi to prozradíte.
Zaznamenáno
manasmuner
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 06.09.2014, 09:47:56 »

Vždyť rozpravě tohoto tématu se věnují i Mandarins snad 1/2 kapitoly. Mantichora by dobytím země naštvala asi celý svaz a dopadla by za pár let jako po první válce s Havenem. Dobytím země by ani nic nezískali - co? Haven byl po většinu času vykreslován ve stylu kdo ovládá hlavní planetu ovládá celou republiku... U svazu to tak nevypadá a zejména by to asi ani nefungovalo...
Pokud DW bude chtít celou zápletku dodělat (jak jsem někde četl nějaký drb) v nějakých 3 knihách, tak jsem zvědav jak to všechno vyřeší - MA, Maya, Svaz... Na 3 knihy nějak moc a i kdyby se držel te plánované delší verze cca 7 knih, tak i se započtením knih ze saganami a torch mi to přijde jako neadekvátní nárůst objemu stránek konfliktu se svazem/MA vůči konfliktu s Havenem.

Mi takhle zápletka moc nelíbí, když uvážím kolik knih se věnovalo jenom válce Havenem, kde se vyvíjeli hlavní postavy jak v nějaké RPG hře na max level.... a teď se DW pustí do celo galaktického konfliktu s jeho černo bílým (schopní, neschopní) vykreslováním postav... Nepřibýt tam postavy ze saganami a torch tak bych to snad už ani nečetl... HH se už prostě dál vyvíjet nemůže když dosáhla vrcholu ve všech oblastech.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!