Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
06.12.2019, 11:59:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Jiné sci-fi knížky
| | |-+  Out of the Dark - Warriors
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Out of the Dark - Warriors  (Přečteno 3523 krát)
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« kdy: 18.03.2010, 10:06:44 »

Vzhledem k mému předchozímu příspěvku by mě docela zajímalo, jestli jste někdo slyšeli o knize "Out of the Dark", kterou MWW nedávno předal Toru.

edit: tak už jsem si to dohledal sám... jde o povídku, která je součástí sbírky Warriors. Přidávám popis:
Citace
Out of the Dark by David Weber packs an epic story into is 80-odd pages, with Earth falling to an alien invasion and a mixed force of American and Romanian soldiers fighting back in the Balkans. A fast-paced, well-written story up until the last two pages, when it goes completely bonkers with an ending that explodes the corn-o-meter. If you can swallow the premise of the finale, this is a fun story. The Girls from Avenger  by Carrie Vaugh is a more restrained and intelligent story about the Women Airforce Service Pilots in WWII and the sexism faced by female pilots from their male colleagues. Ancient Ways by SM Stirling, set in his Emberverse  setting, sees a Cossack and a Kalmyk warrior join forces to rescue a princess from the city of Astrakhan. Great fun, with plenty of rousing action and enjoyable banter between the two soldiers.

Vypadá to na docela kontroverzní konec, tož na to jsem hodně zvědavý Úsměv. Ještě odkaz na Amazon.
« Poslední změna: 18.03.2010, 10:19:47 od Muphrid » Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07.04.2010, 09:52:06 »

Podle Amazonu by 28. září 2010 mělo vyjít mrtvý dřevo Out of Dark jako hardcover, ale má mít 512 stran. Asi to bude poněkud rozšířená verze oné 80 ti stránkové povídky ve Válečnících. Pokud někdo víte něco více, dejte vědět, prosím.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07.04.2010, 17:09:26 »

Jen doplním link na tuto knihu na Amazonu. Sám jsem zvědavý, co se o tom ještě dozvíme. Je vydávána u Toru, takže mě ani moc nepřekvapuje, že je o ní tak málo informací. e-Booku se asi taky hned tak nedočkáme Smutek.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07.04.2010, 20:44:31 »

Podařilo se mi fóru DW objevit následující text:

Out of the Dark” by David Weber. I’ve heard nothing but praise for David Weber’s work, but it wasn’t until now that I experienced firsthand why the New York Times bestselling author is so highly regarded. Well-rounded characters—both human and alien, gifted storytelling, realistic military action, cool surprises . . . Weber’s thrilling science fiction tale about the Shongairi—doglike aliens—invading present-day Earth despite the Hegemony Constitution has it all, not to mention being smart and hugely entertaining. Easily one of the highlights of the anthology...

Takže uvidíme.

Tady je ještě odkaz: http://www.davidweber.net/bookReviews/74-warriors.html
« Poslední změna: 07.04.2010, 20:46:08 od IKolincak » Zaznamenáno
spike kree
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25.09.2010, 23:05:51 »

Tak tato kniha velmi překvapila a konec ještě víc.... Nechci spoilerovat , ale dobrá zkřížení a udělání závěrečného fantasy prvku k pomoci od mimozemského útoku.... geniálně napsaný!!! Jen tak dál........
Zaznamenáno

To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!