Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
20.08.2022, 01:37:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5950 příspěvků v 158 témat od 127 uživatelů
Nejnovější uživatel: jakop
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  At All Costs (Za každou cenu) - po CZ vydání
« předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Tisk
Autor Téma: At All Costs (Za každou cenu) - po CZ vydání  (Přečteno 60756 krát)
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 21.11.2009, 10:00:16 »

Jo přípojuji se k Muphiridovi. Díky, už jsem si to taky našel.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 21.11.2009, 13:12:04 »

Stejně je ale zvláštní co tam vlastně dělaly... Že by taky cvičení? Je fakt, že u osmé flotily by byly zbytečné, přičemž u Domovské flotily bylo dostatek lodí na hromadný společný dril. Ovšem i tak je to divné.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 21.11.2009, 15:03:53 »

Proč, když už nějaký přiletěly, tak kam bys je měl vrazit? V podstatě jsi měl na výběr mezi Metropolitním (Domácím) nebo Třetím loďstvem, a posílit Metropolitní (Domácí) loďstvo mi přijde jako vcelku dobrý nápad. Vždycky jsi je mohl poslat tam, kde jsou potřeba. Obráceně už to tak dobře nejde.
Zaznamenáno
Caba
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 22.11.2009, 02:24:17 »

Navíc mám pocit, že těch několik SD jsou SD dokončené před spojectvím s Mantichorou. V domovské flotile jsou k užitku a přitom nepředstavují přílišný logistický problém. Na frontě by museli něco střílet a nevím jak moc snadno se pro staré andermanské konstrukce daly upravovat mantichorské pody.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 22.11.2009, 15:43:01 »

Spíš mě napadlo je umístit do Alizonu, Zanzibaru apod.
Zaznamenáno

deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 22.11.2009, 15:51:41 »

Já nebudu šťourat ale Capparili mluví že Andermani pošlou až 40 SD(P) a všechny mají jít k 8.fleet. Tam jich tolik není. Všechny mají Apolla-to taky tvrdí sir Thomas. Co tedy byly ty DN ty u Home fleet zač? Asi nějaký starší typy co nechtěli poslat do první linie a doma stačily.
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 22.11.2009, 19:17:21 »

Vlastně je to jedno, protože neměly Apolo a Klíčovou dírku II, takže k Osmému loďstvu bylo zbytečné je posílat. Navíc je bylo potřeba secvičit s Aliančními loďstvy, protože neměly společnou doktrínu, signály a spoustu jiných věcí, které je třeba dát dohromady, když se spojí dvě do té doby nespolupracující mocnosti. A u Metropolitního (Domácího) loďstva je takové secvičení nejsnažší, takže volba je naprosto jasná. Vemte si, jak Honor honila ty chudáky, co měla pod sebou.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 22.11.2009, 19:27:39 »

to IKolincak: jo, velmi dobrá připomínka Mrknutí.
Zaznamenáno

deWega
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 25.11.2009, 08:52:19 »

No stejně je to prolém věštit nějaký vývoj když stačí docela malý atentát a všechny teorie letí přechodovou komorou s dírami po pulzerech. K technickému vývoji mám připomínku. Tvar lodí z HH je odvíjen(tedy původní lodi bojové stěny) od možnosti vést silnou boční salvu a ještě ji zvládnout ukočírovat. Teď už se střílí většinou z gondol. Mám recept. Vezmeme loď bojové stěny.Rozdělíme čistě napůl.Přiložíme k sobě bokem. Vložíme na pár měsícu do spárů dokařských krys. Ti doplní chybějící gravitory. Doplní dva vypouštěcí systémyna zádi vedle sebe. Vznilou větší kladivouní hlavu doplní moohutnější stíhací výzbrojí.Zvětšenou šířkou a zároveň zkrácením vznikne daleko robustnější tvar při zachování tonáže. Pravděpodobně taky odolnější na intenzivní manévry. Nehledě na to že vntřní citlivé syslémy se dají schovat hlouběji. Ta představa se mi líbí.
Zaznamenáno
IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 25.11.2009, 10:02:21 »

Jó, nádherná představa. A když nebudou boční výmetnice a grasery, tak další senzorová pole, další datalinky pro cokoliv. Jo bylo by to hezký, jenže ZATÍM je tu ono omezení nejvyšší tonáže, aby neutrpělo zrychlení. Takže, to bude chtít i nový princip pohonu. Že by, že by?
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 01.12.2009, 08:47:13 »

Tak jsem se čtením AAC skončil - ani ne tak, že bych ho dočetl, ale že jsem koupil zmetek... Na straně 624 dole je poslední slovo "Grantvillo-" a pak následuje strana 641 s kapitolou 52. Ovšem na konci mám bonus, protože po straně 848 následují opět strany 833 až 848 a pak je teprve zbytek knihy. Asi je tam to závěrečné dublování jako náplast za těch chybějících 17 stran. Přiznejte se, kdo je máte dvakrát a chybí vám konec? Škleb

Dnes to zkusím vyreklamovat...
Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 01.12.2009, 11:02:55 »

To ji mi opravdu líto. Znám to, znám. A není to nic příjemnýho, když člověk čte, a čte a najednou... Hodně štěstí při reklamaci.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 01.12.2009, 11:16:37 »

No jo no... Kdybych to už 2x nečetl v originále, tak by mě to asi dost naštvalo. ZVlášť, když tady v obchodě už neměli náhradní kousek a u nakladatele to je prý rozebrané. Takže za měsíc se možná dozvím, že mi jen vrátí peníze a to už budou vyprodané i jiné obchody, kde to teď třeba ještě mají skladem... No sranda... Smutek
Zaznamenáno

IKolincak
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 01.12.2009, 16:54:05 »

Držím pěsti, aby to dobře skončilo.
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 01.12.2009, 19:59:56 »

Držím pěsti, aby to dobře skončilo.

Dík, snad jo Úsměv. V ten večer už jsem byl ve stavu, kdy jsem se ptal všech on-line harringtoňáků na ICQ, jestli to mají a jestli by mi chybějící části naskenovali nebo nafotili. Bezúspěšně Škleb.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!