Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
06.12.2019, 12:12:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5936 příspěvků v 155 témat od 123 uživatelů
Nejnovější uživatel: kolo1
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O Honor Harrington
| |-+  Diskuse o Honorverse
| | |-+  Stolni hra SITS - ze starého fora
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Stolni hra SITS - ze starého fora  (Přečteno 6021 krát)
admin
Administrator
Full Member

Zobrazit profil WWW
« kdy: 05.05.2007, 00:46:57 »

redguy 09 Oct 2006 00:18
Stolni hra SITS    Ahoj,

poridit jsem si stolni (ano, stolni, ne pocitacovou) hru Saganami Island Tactical Simulator (http://www.adastragames.com/products/adastra/sits.html), v podstate simulator vesmirnych bitev z Honorverse. Kdyby mel nekdo zajem se na to podivat a pripadne si i zahrat, jsem plne k dispozici (Praha). Nutno poznamenat ze to neni nejake clovece nezlob se: osmdesat stran pravidel, komletni 3D vektorovej model pohybu lodi, proste hardcore pro opravdove nadsence/zoufalce, ostatni asi umrou nudou Valím oči! Super!
Pokud se najde zajemce ktereho jsem neodradil, prosim mail na redguy@secretcult.org, tady to prilis nesleduju Valím oči! Super!    

Jarda 13 Oct 2006 09:59
Co???
   Ahoj.
Mohla by to bejt docela zajímavá hra.
Na kolik nakonec přišla?    

redguy 13 Oct 2006 13:17
cena    asi 80 dolaru.    

hanato   26 Nov 2006 07:08
Hra    Ahoj, tak co, uz jsi tu hru vyzkousel? Jaky to je?

Grindaine 28 Dec 2006 20:55
Zájem    Kdyby něco jsem ochoten vyzkoušet a zahrát. Ozvi se na Grindaine@email.cz. Klidně přijedu..    

Miguel   12 Jan 2007 13:13
Možná by to šlo    No měk bych zájem, ale jsem z daleka, takže by se nás muselo domluvit vícero a zatím nejsem tak dobrej v angličtine, abych si mohl ppřečíst pravidla, takže by ses musel obrnit velkou dávkou trpělivosti...

Nimitc 09 Feb 2007 19:00
Hra    No ja bych se taky přidal...ale taky nejsem moc dobry ang.nechce te to někdo přeložit?    
Zaznamenáno
Swan
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19.03.2009, 16:57:22 »

Ahoj, uvažuju o koupi téhle hry. jaké s ní máte zkušenosti, zvlášť co se týče složitosti hry?
Zaznamenáno
twombly
Full Member

NCOIC, HMS Iwo Jima (LTH-06)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 19.03.2009, 19:51:42 »

Mno, koupil jsem jí a nedá se říct že by byla mariňákovzdorná.

Návod je psanej strašně blbě a zmatečně.... Kupříkladu se začíná popisem karet a kde co je a k čemu to slouží, což je napsáno stylem "k tomuhle se dostaneme v týhle a týhel kapitole" a jede se dál a pak už začíná manévrování.... To jak vlastně vůbec má člově začít hrát je napsaný až v závěru návodu... Zkrátka děsivý.

Já už tak nějak myslim že jsem zvládnul manévrování, lokaci cílů, střelbu, zjišťování poškození ale pořád jsem se nedostal k tomu abych to zkusil hrát.
Zaznamenáno

Calwin Skress
Jr. Member
**

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15.12.2009, 21:04:13 »

Ehm, lidi, skoncil jsem doma s takovou mensi vyrozou a do prace se nejspis vratim az po silvestu. Tak me napadlo, jestli nekdo nemate pravidla pro SITS v pdf nebo jinak naskenovany...
Zaznamenáno

Život je boj, jinak by to byla strašná nuda.
Shras
Full Member

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27.02.2010, 21:28:19 »

ahoj je toto tema zive nebo umrelo casem? mnel jsem chut koupit, pokud jsou v praze hraci Úsměv a co jsem se koukal na nejake pdf. tak dost slozity Úsměv nema nekdo v pdf nebo scany?

diky za odpved min zmatenou nez moje otazky Úsměv  Shras
Zaznamenáno
Miguel
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10.03.2010, 11:57:29 »

Chtěl bych se zeptat kolik z vás by mělo zájem o hru SITS (saganamiho taktický simulátor) a jeho doplňky, jako například havenské lodě, slezké piráty, nové modely lodí a podobně. Vše s českými pravidly
Pokud by někdo měl zájem, nebo věděl o někom kdo by měl zájem pište mi na majl: Rad.Navrat@gmail.com
Zaznamenáno
Miguel
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28.08.2010, 16:17:09 »

Tak lidi hra je v republice jedna je v Ostrave jedna V Prerove jedna v Praze a jedna v Chrudimi. Jiz to mam jakz takz prelozeno zkousel jsem to zahrat s kamosem dle navodu a v pohode. Jestli by mel nekdo dalsi chut si to zkusit ozvete se mi na mail Rad.Navrat@gmail.com a zkusim vam domluvit s danymi lidmi zkusebni hru.
Zaznamenáno
Miguel
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13.03.2011, 19:01:49 »

Takže příští víkend jest 19-20 pořádám u mě sezení nad SITS, takže kdo by se chtěl stavit do Přerova, tak je u mě vítán, jen dejte vědět tak den do předu Pokud možno na Rad.Navrat@gmail.com
Zaznamenáno
Muphrid
Hero Member

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13.03.2011, 21:21:26 »

Přerov je sice kousek, ale mám tak našlapaný program, že mi to určitě nevyjde Smutek.
Zaznamenáno

Warning: Don't stare into laser with remaining eye!
Miguel
Newbie
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20.04.2011, 16:51:33 »

Tak jsem tu zase a zase sháním lidi na SITS část pravidel je přeložených část vysvětlím a kdo by si to chtěl vyzkoušet, tak s ním se rád potkám.  Já se prostě nespokojím s tím že by to tu mělo jen pár lidí a kde nic tu nic. Diskuze se vedou o strategii a taktice kdo jak co udělal a neměl udělat, tak jsem zvědavý kdo se z teoretických taktiků dokáže uvést v boji.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!