Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
07.08.2020, 14:32:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
Tak si nás našli spameři, registrace vyžaduje potvrzení, a jestli to je nezastaví, tak to budu zase schvalovat, ach jo.

5942 příspěvků v 156 témat od 124 uživatelů
Nejnovější uživatel: ctenar
* Domů Nápověda Přihlásit Registrovat
+  Honor Harringtonová
|-+  O něčem jiném
| |-+  Pokec
| | |-+  Loď jménem Francis 2
« předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Loď jménem Francis 2  (Přečteno 2715 krát)
spike kree
Newbie
*
Příspěvků: 29Zobrazit profil
« kdy: 05.08.2009, 20:01:31 »

Ahpj, tak jsem se dneska nudil a napsal krátkou povídku ze světa HH a tady je jestli se bude líbit tento preqel tak napíšu další kapitolu atd.:
Citace
Loď jménem Francis 2

Sean Tyler se právě probudil ve své posteli na těkém křižníku Francis Mueller, posledním a nejstarším křižníku, jež byl stále ve službách Grysonského námořnictva. Díky novým konstrukcím se Gryson rozhodl všechny předešlé typy postupně rozebrat a sešrotovat,ale nějakým zázrakem se Francis místo sešrotování dostalo nové aktualizace a byl poslán, či bude dnes ve 12:00 do Slezké konfederace, nebo to čím byla. Dle rozkazů se měl zapojit proti pirátským operací v mantichorské části Slezka, v Carltonu. Šesti měsíční mise jen oni a nikdo jiný, poté se mají hlásit admirálu Sarnowi.
Sean nevěděl čeho se má bát více, toho jestli se vůbec dostanou do Slezka nebo toho co si o jejich činnech bude myslet sám Sarnow……………………………………………………

Sean se právě holil, když uslyšel zapraskání v lodním rozhlase a uslyšel kázání kaplana Oldse:

Bože Zkoušející, prosím Tě odpust nám naše hříchy a netrestej nás Svým hněvem!! Tož nestačí že se musíme dostat z Grysonu do Carltonu, dvou měsíční cesta hyperprostorem a to už na tak staré lodi jež drží při sobě jen díky Tvé nekonečné moudrosti a lásky. To nestačí že ty nemehla jako poručík Wilson a desátník Kyle vypočítali tento kurz, který nás se štěstím nevyplivne ve středu černé díry a Tvého oprávněného hněvu!!
Ne! To není vše, Ty musíš trestat posádku této proklaté lodi, uvádět na nás ty nejstrašnější zkoušky!! Ale proč?!?! Ptám se PROČ? Si dovolil, aby se výkonný Arnold nakazil tou zhoubnou nemocí a my teď díky tomu budeme muset tuto misi absolvovat pod výkonným Greenem jež přeložil zpět z Kosu. Prosím Tě Bože Zkoušející měj milost!!!!!

Sean doposlouchal kaplanovo kázání a musel s ním ve všem souhlasit a to že je výkonný Green zpět určitě není dobré znamení…..
Došel na ošetřovnu a viděl na stole před nadrotmistrem Kearnsem dvě skleničky plné grysonské vodky a rád se s ním napil na kuráž…………………………………………


Cesta do Slezka proběhla celkem bez problémů, měli jen týden zpoždění kvůli stávkujícím plachtám warschavského a jednou je málem zničila gravitonová vlna. Výkonný se pokusil popravit všechny v technické sekci jestli to nespraví a kupodivu oni to spravili……………

Sean se ocitl na můstku zrovna před přechodem alfa do normálního vesmíru, protože se Cooper opět zhroutil na můstku. Takže když se loď ocitla v normálním prostoru a měla dostat dotaz k indetifikaci od místní hlídky ala ftl a nic se nedělo, začínal mít velmi špatný pocit….

Kapitán Zemet čekal až mu službu konající důstojník ohlásí že …,když v tom najednou se ozval výkonný za zády kapitána jež skoro vyskočil ze svého křesla:“Vy líná kůže , co to proboha děláte!! Měl jste už nejmíň dvě minuty již podávat hlášení a vy si tady čumíte do obrazovky jak vyvoraná myš! To smrdí vážným porušení protokolů a válečný řád uznává jen jeden trest!“ otočil se na kapitána jež se vracel do svého křesla a mávl rukou….

„Sakra desátníku, co vám trvá tak dlouho?!“ ozval se kapitán nabrušeně.
„Pane! Podle mého displeje nejsme v Carltonu a žádný požadavek na indetifikaci jsem nedostal“…. Snažil se ohlásit důstojník, při čemž se na můstek dostal kaplan a složil se na podlahu.

„Kurva, jak jako že nejsme v Carltonu?! Kde to teda jsme! Rychle!“ říkal kapitán a nebyl o moc dál než kaplan aby se nesložil vedle něj….

„Pane podle počítačové analýzy jsme v Pane Bože Zkoušející jsme v Gastonu!!! Vidím na lidaru dvě eskadry havenských lodí!!“ zaúpěl desátník a začal zvracet vedle své konzole.
Kapitán vypadal že se pozvrací také,ale přesto se vzchopil a rozkázal: „Okamžitě vypněte všechny nepotřebné systémy, loď okamžitě na tichý chod!! Hejbněte sebou vy zvířata!!“ vymáčkl ze sebe.

Nikdo nevěděj jak, ale kaplan si byl jistý že zasáhl sám Všemohoucí a zabránil havenským jednotkám aby objevili jeho věrné sloužící…… Už byli na tichém režimu skoru třetí den a nikdo si jich nešiml. Nehli se ani o píď a dnes v 17:00 se mají pokusit o další přechod alfa a zmizet do hyperprostoru než si jich všimnou. Kapitán s výkonným se schodli ,že zamíří k Trevorově hvězdě a budou se hlásit u tamního admirála, protože do Slezka to nestihnou a mají pasivní hodnoty na celou obranu Gastonu, jsou tam překvapivě rušno, podle hodnot téměř dvě stě lodí stěny, takže tato informace se může ukázat být velmi důležitá……….

Po dvaceti dních úporného modlení kaplana a každého člena posádky nadešel čas opět k přestupu alfa.

Těžký křižník Francis Mueller se objevil v normálním prostoru a v systému před ním ani ne 55 mil kilometrů k němu mířila eskadra solariánských lodí…..kdyby byl křižník vnímající bytost pravděpodobně by spáchal sebevraždu,ale holt vnímající bytost nebyl a dostal příkaz od svého výkonného a uposlechl do puntíku a otevřel palbu na příchozí lodě……
Zaznamenáno

To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!